Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslal čtenářka Átéčko. Ráda vzpomíná na kluka, kterého potkala kdesi u vody - měl kudrnaté blonďaté vlasy, které byly mokré od vody, byl bos a měl na sobě jen džíny...

Tentokrát si povídáme o nahých chlapech... tedy ne tak úplně nahých, jen nahoře bez.


Musím začít od počátku.

Když mi bylo 17let, potřebovala jsem do školy zvětšeninu něčeho, co mě v létě zaujalo. Fotila jsem klasy obilí, les, květiny. Ale pořád to nebylo ono.

A pak jsem ho potkala. Bylo mu 18, měl kudrnaté blonďaté vlasy, které byly mokré od vody, byl bos a měl na sobě jen džíny. Dali jsme se do řeči a já jsem ho poprosila, jestli si jej smím vyfotit. Zasmál se a já si ho vyfotila. Měl nádherné zuby, šedomodré oči a na konečcích vlasů kapičky vody. Byl hezky opálený, na nose pár pih. Vůbec si už nepamatuji, jak se jmenoval. Ale to není podstatné. Záběr se povedl, zvětšenina už ale ne. Snímek byl podexponovaný. Bylo mi to moc líto, protože na něm byl ten nejkrásnější kluk s nejkrásnějším úsměvem. A byl do půl těla. Voněl směsicí vody, šamponu a krému na opalování.

Uběhlo 37 let. Až tohle téma mi připomnělo toho kluka od přehrady... Jak asi vypadá teď? Má krásný úsměv? Zůstal mu? A co ty krásné vlasy, na tehdejší dobu příliš dlouhé?

Džíny asi nosí o pár čísel větší, ale nechtěla bych ho dnes potkat nahoře bez. Ve městě už určitě ne.

Fotku toho kluka sem nosila dlouho u sebe, jak se mi na ní líbil. Ale líbila se mi jen ta fotka, jen ta malá chvilička mi utkvěla v paměti spolu s tou vůní. Blonďáci se mi opravdu nikdy nelíbili. (A ten hoch byl o hlavu menší než já.)

Átéčko

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 7. 2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s), byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama