Šestnáctiletý mladík z americké Georgie měl hlídat sourozence. Místo toho ho surově týral a vše přitom nahrával na video, které později zveřejnil na internetu. Batole může mít trvalé následky.

Osmiměsíčního chlapečka svěřili rodiče do péče jeho šestnáctiletého bratra. Ten měl na dítě dohlédnout a postarat se o něj. Péči o mladšího bratra pojal mladík po svém. Položil ho na jednu stranu velkého polštáře, pak skočil na druhou a dítě vystřelilo do vzduchu a tvrdě dopadlo hlavou na zem. 

Vše si navíc nahrával a video později dokonce zveřejnil na internetu. To se mu ale stalo osudným. Brutálního videa si totiž všiml jistý středoškolský učitel, který na šokující zacházení s dítětem bez váhání informoval tamní policii.

Podle slov šerifa Harolda Breedena policie mladíka již zatkla a zahájila proti němu trestní stíhání ve věci násilí páchaného na dětech. Rodiče chlapců zatím se strachem čekají, jak dopadne lékařské vyšetření malého batolete. Není totiž vyloučeno, že nemluvně bude mít trvalé následky.

Jak byste trestala týraní dětí? A jaký trest by podle vás zasloužil tento mladík? V čem vidíte příčinu stoupající agresivity mládeže?

Reklama