Zahoďte liftingové krémy, neničte si vlasy barvením. Přestaňte ruinovat rodinné rozpočty nesmyslnými omlazujícími procedurami, stejně mají jen krátkodobý efekt. Nemilosrdný, nebo spíš spravedlivý čas neoblbnete ani nezastavíte. Těšte se z vrásek, povadlé kůže, pigmentových skvrn a šedin.

 

Kult stáří je konečně tady!

 

Konečně přišli světoví módní tvůrci k rozumu a začali propagovat krásu zralého věku. Mládí je přestává zajímat. Začíná je nudit.

A tak to, co je od přírody krásné, ničí, devastují a přetváří na ošklivé. Pel mládí přetírají mrtvolně bílou tělkou, jas očí překrývají slepými čočkami, zdravé překrývají šedými parukami. Holky sotva škole odrostlé se pod jejich rukama mění v záhrobní kreatury. A taková kamufláž je pracná, stojí čas a peníze. Tak proč nesáhnout po hotovém? 

 

 

Stará tvář je přece tak krásná. Je jako sopečná krajina, zvrásněná, zrýhovaná, dramatická, fascinující sama o sobě. Přehlídková mola a módní reklamy dobývají modelky od padesátky nahoru a vnášejí konečně rozruch do stereotypního světa modelingu.

 

Takže konec lítosti nad ztraceným mládím!

 

Popadněte příležitost za pačesy, vaše hvězdná kariéra může ještě začít.

Reklama