Chcete být brzy babičkou? Potom své dceři neprozrazujte to sladké tajemství, že při sexu může otěhotnět. Šokující informaci přinesla Česká tisková kancelář. Podle ní asi 130 tisíc amerických mladých dívek o spojitosti mezi sexem a těhotenstvím nic netuší.

V kolika letech se vaše dcery dozvěděly o tom, že při sexu může dojít k otěhotnění? Bylo-li to před devatenáctým rokem, můžete si gratulovat ke skvělým výchovným metodám. Podle průzkumu Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) totiž v Americe 400 tisíc amerických dívek ve věku 15 až 19 let, které přišly do jiného stavu, nepoužívalo antikoncepci. Důvod? Partner si to nepřál. Třetina z těchto dívek ani netušila, že mohou otěhotnět a dalších asi 52 tisíc sice o těhotenství něco tušilo, ale nevěděly, kde si pořídit antikoncepci.

Více například na následujícím odkaze...

A to jsou jen statistiky u dívek, které do jiného stavu přišly, kolik mladých dam v Americe nemá ponětí, že mohou otěhotnět při nechráněném sexu a jen zatím měly „štěstí“ či ještě svoji první sexuální zkušenost nemají, to je ve hvězdách.

Docela by mě zajímalo, jestli holčiny nedávaly pozor při rodinné výchově, nebo jak se ten předmět v JúEsEj jmenuje, když už jim to rodičové nejsou schopni říct. Ale zase pro čistě nás, jako pro vymírající národ, by byl podobný zatajovací systém svým způsobem řešením populační krize.

Na jednu stranu k popukání, na druhou docela alarmující, co říkáte?

Reklama