630dfd2d1d2cbobrazek.png

Přečtěte si také: Nejdřív přišlo zvláštní tušení, chvíli nato výhra 100 000 Kč z Kola štěstí

Mladá maminka si kromě online losů chodí pravidelně vsadit Šťastných 10 a ráda má i klasické stírací losy. V poslední době ji ale nejvíc baví právě online losy. „Stírám je přes aplikaci Sazky hlavně proto, že je to pohodlné,“ řekla. A dodala, že si vybírá hlavně levnější losy za 20 nebo 50 Kč.

Nemohla spát, a tak se rozhodla zkusit štěstí
Sled událostí, které skončily fantastickou výhrou, se začal psát na grilování, kam vyrazila spolu s manželem. Když se pak vrátili domů, mladá žena nemohla usnout. A tak se rozhodla, že trochu prověří svoji štěstěnu. Už chvilku nato se ukázalo, že šlo doslova o milionový nápad.

„Stírám vždycky víc online losů naráz a už asi u toho třetího jsem tehdy vyhrála několik stokorun. Proto jsem si řekla, že zkusím štěstí ještě jednou a uvidím, co se bude dít,“ svěřila se výherkyně.

Když po setření dalšího losu viděla na displeji částku 1,5 milionu korun, byl to naprostý šok, kterému vůbec nemohla uvěřit,“ popsala žena první chvíle poté, co se z ní stala milionářka. Se smíchem dodala, že v noci nemohla vůbec spát a hned několikrát si musela ověřit, že částku skutečně vyhrála.

Doplatili úvěr za bydlení a pomohli potřebným
O výhře řekla dopoledne svému manželovi. A když si oba uvědomili, že budou moct splatit celý úvěr, který si před časem vzali na rekonstrukci bytu, obrovsky se jim ulevilo. Celá částka ale na dluh u banky nešla a výhra ještě splnila rodinný sen o krásné dovolené. Výherkyně ale rozhodně nemyslela jenom na sebe.

„Část peněz ještě dala mamince, která nám pomáhá vždycky, když to potřebujeme. A další část jsem přispěla jedné rodině, kterou jsem si našla. Jejich tatínek onemocněl rakovinou a peníze opravdu potřebovali, proto jsem byla ráda, že jim díky výhře od Sazky můžu pomoct,“ příkala žena, která má srdce doslova ze zlata.

Na závěr výherkyně prozradila, že stírat online losy rozhodně nepřestane. Důvod? „Myslí, že štěstí vždycky číhá někde za rohem,“ říkala sympatická maminka.

Vyhrajte s Tutovkou nový Seat Leon
Se stíracími losy od Sazky můžete vyhrát nejen opravdu krásné výhry, ale třeba taky nové auto. Rovnou o 4 vozy Seat Leon si teď můžete zahrát s Tutovkou. Na losu můžete objevit hned čtyřikrát částku 1 000 000 Kč anebo v druhé hře třikrát symbol 2. šance. Los pak stačí ho do středy 31. 8. přihlásit na stránkách Sazky a jedno z aut vám už brzy může říkat pane. Držíme palce!

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Reklama