Teprve devatenáctiletá česko-slovenská zpěvačka Celeste Buckingham se zařadila po boku takových hvězd, jako je Jualianne More, Blake Lively, Jennifer Lopez, Jane Fonda nebo Andie MacDowell. A proč? Tato talentovaná, šarmantní a úspěšná mladá umělkyně, žijící hlavně v USA, nyní navštívila Prahu, kde byla představena jako ambasadorka známé kosmetické značky.

„Protože Vy za to stojíte“, hlásá známý slogan, který nyní vypouští z úst i mladá Celeste. Zpěvačku jste mohly vidětletos v soutěži X-Factor, kde se stala historicky nejmladším porotcem tohoto hudebního pořadu. Do hlavní české metropole přijela poskytnout v úterý odpoledne několik rozhovorů.

cele

„Natáčí na Slovensku pohádku. A musela neustále během čtrnácti dnů pendlovat mezi Českem a Slovenskem, protože jsme s ní fotili speciální kampaň. Je strašně příjemná, ví co chce a je profík. Je mladá a na svůj věk je velmi zralá, až bude starší, bude opravdová hvězda,“ řekla našemu magazín Tereza Law, která se stará o značku L´Oréal Paris.

Zpěvačka se poprvé dostala do povědomí veřejnosti účastí ve finále Česko-slovenské SuperStar, poté se proslavila svými hity Run, run, run, I was wrong nebo I am not sorry. V roce 2012 pak vydala své debutové album Don´t look back. Za svou poměrně krátkou kariéru stihla nasbírat již celou řadu hudebních ocenění, např. v roce 2013 cenu MTV Music Awards za nejlepší česko/slovenský počin.

Reklama