Omyl, všechny tři drinky jsou ze surovin, které z Mixitu znáte, jen by vás možná nenapadlo, že z nich jde udělat pití. Drinky jsou totiž plné proteinu, lyofilizovaného ovoce (nebo kakaa) a vlákniny, a díky tomu fungují jako skvělá sváča. Stačí zalít vodou nebo mlékem a máte nadupané smoothie, ať už jste kdekoliv.
5b7c176da7662obrazek.png

Že si s Mixitem zakřupete, to je známá věc. Ale zkoušeli jste někdy jejich lyofilizované ovoce dát třeba do mléka nebo přidat do smoothie? Ne? Tak je dobře, že to v Mixitu vyzkoušeli za vás a zjistili, že je to bomba v pití stejně jako v tubusu. Lyofilizoané ovoce totiž chutná po namočení skoro jako čerstvé a dá se jako čerstvé používat - není totiž slazené a díky šokovému sušením mrazem si ponechává maximum chutí i výživných látek. K němu přidal Mixit ještě spoustu proteinu a vlákniny, abyste při tom popíjení mohli říkat: „Jasně, že to piju denně, vždyť je to zdravé!” A přitom se smát pod vousy, že Mixit drinky pijete stejně hlavně proto, že jsou tak dobré.

Na výběr máte na začátek ze tří příchutí Mixit drinků. Dvě jsou ovocné (jahoda s banánem a samotný banánový) a pro ty, kdo jsou přeci jen spíš z té sekce čokoládových mlsalů, je třetí už bez ovoce kakaový. Kromě kakaa nebo prášku z lyofilizovaného ovoce všechny drinky obsahují pořádnou dávku kvalitního syrovátkového proteinu (42 - 50 % podle druhu), sušené kokosové mléko a vlákninu, která drinkům kromě zdraví dodává i fantasticky krémovou chuť a drink díky ní zasytí.
5b7c177c5ec16obrazek.png

A příprava? Prostě obsah sáčku vysypete do šálku nebo do shakeru (ideálně toho, který k němu Mixit navrhnul) a rozmícháte se 250 ml vody nebo mléka podle chuti. Prostě to zvládne každý.
Na výběr je ze tří druhů a koupíte je vždy v balení po pěti pytlících za 209 Kč.
A pokud se nemůžete rozhodnout, jen v nabídce i degustační set, ve kterém je od každé příchuti jeden a shaker k tomu. To vše v dárkovém tubusu za 199 Kč.
 
Drink Mixit - Banán (5 ks), 300 g, 209 Kč, složení: CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát, instantní ovesné otruby, prášek z kokosového mléka, lyofilizovaný banán, vláknina z kořene čekanky
Drink Mixit - Banán & Jahoda (5 ks), 250 g, 209 Kč, složení: CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát, lyofilizovaný banán, rozpustná kukuřičná vláknina, lyofilizovaná jahoda, prášek z kokosového mléka
Drink Mixit - Kakao (5 ks), 300 g, 209 Kč, složení: CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát, karamelový prášek, prášek z kokosového mléka, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, rozpustná kukuřičná vláknina
Degustační Drink Mixit & Shaker, 199 Kč, 1x Drink Mixit - Banán, 1x Drink Mixit - Banán & Jahoda, 1x Drink Mixit - Kakao, 1x Mixit Shaker

Více lahodné inspirace najdete na stránkách www.mixit.cz

5b7c1797e069fobrazek.png 
O Mixit.cz:
Mixit.cz je internetový obchod nejen pro fanoušky zdravého stravování. Na stránce www.mixit.cz  si může každý namixovat svou osobní směs cereálií, müsli, ovesných kaší a mixů sušeného ovoce a oříšků z více než sedmdesáti různých ingrediencí, jako jsou různé cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice. Součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty a nabídka surovin například pro celiaky nebo alergiky na určité typy potravin, které se v běžných směsích cereálií objevují. Dalšími produkty v sortimentu jsou Mixit čokolády z kvalitní 70% tmavé čokolády ochucené lyofilizovaným ovocem a oříšky, müsli tyčinky Mixitky, drinky v prášku i sušenky. Mixit vše zabalí do krásného tubusu v designu firmy a zákazník si může vybrat doručení poštou, PPL nebo osobní odběr na některém z odběrných míst po celé zemi zdarma.
5b7c17563f9eaobrazek.png

Reklama