Díky vyváženým a zdravým směsím MIXÁNO se z vás v minutě stane skutečný psí šéfkuchař schopný naservírovat svému mazlíčku špičkové laskominy připravené šetrně v páře z těch nejvybranějších surovin. Ptáte se, jestli si to váš chlupáč vůbec ještě zaslouží? V tomto máme absolutně jasno – určitě zaslouží!

Váš pes si nezaslouží podřadné jídlo, ba právě naopak!

U nás v MIXÁNU zastáváme názor, že neexistuje důvod, proč bychom našeho psa měli krmit podřadným jídlem. Pes je nedílnou součástí našich rodin, je přítelem, kamarádem, věrným společníkem. Když ho trápí zdraví, jsme z toho nervóznější, než když něco bolí nás. Vždyť „ten chudák si ani neumí říct, co ho trápí“! Co naplat, mazlíčkové se stali rovnocennými bytostmi, pro jejichž štěstí chceme udělat to samé jako pro štěstí našich bližních.

V granulích jsou často zbytečné přísady, jež tělo našeho pejska jen zatěžují

Stejně jako se v současné době rozšířil trend zdravého stravování ve stylu „vím, co jím“, chceme vědět i to, co žere náš pes. Komerčně nabízené granule a konzervy jsou v tomto ohledu často tajemstvím. Etikety popsané drobnými písmenky skrývají ve složení mnohdy i složky, jejichž názvy neumíme vyslovit. Zbytečné chemické přísady ale tělo našich pejsků zatěžují stejně jako to naše.

MIXÁNO spolupracuje s odborníky, kteří ví, co je pro bříška vašich psů to nejlepší


Pokud se chcete vydat alternativní cestou zdravého psího stravování, máte na výběr mezi syrovým jídelníčkem BARF a vařenou stravou. V MIXÁNO umíme obojí. Navíc vám ušetříme práci a starosti s tím, co jsou často hlavní strašáci domácí přípravy jídla pro psy. S námi nepřijdete o čas a nebudete muset prokazovat ani odborné znalosti týkající se vyváženého psího jídelníčku. MIXÁNO spolupracuje se skutečnými odborníky, kteří ví, co je pro vašeho věrného chlupatého přítele to nejlepší.

BARF směsi od MIXÁNA obsahují kromě masa i ovoce a zeleninu

Syrová strava BARF neprochází tepelným zpracováním, a tudíž si uchovává všechny potřebné bioaktivní složky – enzymy, minerály a vitamíny. Naše masové základy (kuřecí, vepřový, hovězí, ryba a krůta) doplňujeme o zeleninu a ovoce, jež jsou pro psí trávení stejně důležité jako pro člověka. Zastánci BARF se shodují na tom, že prospívá zdraví jejich mazlíčků, zbavuje je alergií, potravinových intolerancí, psychických poruch a dalších chorob. Syrovou stravou ale nelze krmit ze dne na den, pejsek si na ni musí zvyknout.

Vařené směsi od MIXÁNO jsou připravovány šetrně v páře

Vařené maso pro psy je druhou zdravou alternativou ke granulím a konzervám. V MIXÁNU ale mixujeme vařené psí jídlo, které připravujeme šetrně v páře z čerstvých surovin vysoké kvality v poměru 60 % masa, 25 % zeleniny, 15 % příloh a bylinek. Hotové směsi sestavujeme s odborníky tak, aby obsahovaly vše, co psi potřebují. Ptáte se, čím jsou vařené směsi MIXÁNO pejskovi prospěšné? Chápete, že syrová strava si uchovává vitamíny a další zdraví prospěšné látky, ale co ta vařená?

Vařená strava je pro psy lépe stravitelná, a navíc i chuťově velmi atraktivní

Vařená strava pro psy
má hned několik výhod! Jednak stejně jako u MIXÁNO BARF směsí víte, co váš pes jí. Stačí jediný pohled do misky pro psy – vidíte kousky masa, zeleninu, rýži… Všechny jednotlivé složky poznáváte a víte, že do sebe pes nedostává žádné zbytečnosti. Naše vařené směsi neobsahují na rozdíl od BARF směsí kosti, neboť vařené kosti nejsou pro psi zdravé. Vařené stravě nahrává i otázka stravitelnosti. Rostlinné produkty jsou při tepelném zpracování mnohem stravitelnější. Vaření je nutné u obilovin, luštěnin a brambor, proto je najdete jen v našich vařených směsích.

Ze skutečného jídla má i pes mnohem větší požitek

Vařené směsi MIXÁNO připravujeme jen z čerstvých surovin. Neobsahují konzervanty, barviva a doplňkové látky, jež se používají při výrobě granulí. V neposlední řadě jsou vařené směsi MIXÁNO pro pejsky i chuťově atraktivní. Staňte se svědkem skutečné psí radosti a jako šéfkuchaři ve výběrové restauraci naservírujte pejskovi to nejlepší, co potěší jeho bříško více než jednotvárné granule nebo psí konzerva, v níž je skutečného masa jen pomálu.

Více informací naleznete ZDE.

Reklama