Vzpomínáte někdy na dobu, kdy nebyly mobily povinnou součástí dámských kabelek?

To jsme si dokázaly domluvit rande na týden dopředu a vždycky jsme přišly včas J Dneska stačí poslat esemesku a dotyčný zbytečně nečeká ;-). Všichni jsme si velmi lehce zvykli na to, že jsme stále na „příjmu“. Telefon má dnes už skoro každý. Manžel, přítel, dítě a dokonce i babička, která se mobilní vymoženosti do poslední chvíle „zuby-nehty“ bránila.

Právě manželé nám často vyčítají, že „hodně“ provoláme.
Ale my přece mobil využíváme, jen když ho opravdu potřebujeme! K práci, poklábosení s kamarádkou, ověření pohybu našich ratolestí, probrání novinek s rodiči a tchýní, k rychlým esemeskám...

Prostě my, na rozdíl od nich, potřebujeme být v kontaktu s našimi blízkými!

Pro chlapy to asi není kdovíjaká priorita J. Naše muže zajímají poslední technické vymoženosti, datové přenosy, nové mobily atd.
Když nám v průběhu dne zavolají a zeptají se, jestli nepotřebujeme koupit vody (abychom je nemusely tahat do schodů), tak to abychom to zapsaly do kalendáře jako nový svátek J.

To naše děti si svůj společenský život bez mobilu už nedokáží vůbec představit.
Když ho nemají nebo mají zastaralý přístroj, jsou zkrátka OUT.

Řekněme si na rovinu, který rodič by chtěl, aby jeho dítko bylo už od školních lavic OUT?

Tak jim holt pořídíme mobil, za který nebudou zatraceni. A ony se nám odvděčí tím, že vesele esemeskují, posílají vtipy, horoskopy, telefonují každému, koho znají.
My jen s hrůzou pozorujeme jejich stále rostoucí účty L

 

Mobilní operátoři se přednánějí v nových službách a akčních nabídkách. Reklamy nás lákají na stále vychytanější mobilní telefony. Jsou barevnější, menší, chytřejší a krásnější.
Nemáte někdy pocit, že je těch informací strašně moc? Kdo se má vyznat v tom, co je pro nás opravdu užitečné.

Netušíme, kolik nás stojí minuta volání, zda je náš tarif pro nás ještě výhodný nebo už je čas přejít na jiný.

Nevíme si rady, jak zabránit dětem volat na erotické linky. Nemůžeme se rozhodnout, zda ta tolik propagovaná služba se právě pro nás a naše děti hodí, nebo ne.

Chtěly bychom ušetřit, ale jak? Nevíme, s kým se nám vyplatí volat z ciziny domů....

Je toho hodně, co bychom rády věděly, ale nemáme čas to zjišťovat.

Stejné problémy asi řeší většina žen, naši redakci nevyjímaje, a proto jsme pro vás společně s Oskarem připravili novou on-line poradnu.

Můžete se zeptat na cokoli, co vás zajímá a souvisí s mobilními telefony, službami, tarify.... Ověřené tipy a triky se vám mohou opravdu vyplatit.
A rozhodně se nemusíte bát, že se dočkáte odpovědi plné nesrozumitelných a odborných pojmů :-)))).

 

Poradnu najdete ZDE 

 

 

Reklama