62c2a917a5d3acl.jpg
Foto: Profimedia

David Hasselhoff
Největší a nejslavnější část kariéry už má americký herec zřejmě za sebou, to ale neznamená, že by seděl doma v tlustých ponožkách a hodiny se jen díval na televizi. Musí totiž držet tempo s manželkou Hayley Roberts, které je teprve dvaačtyřicet let. S o osmadvacet let mladší modelkou se oženil v roce 2018, i když zpočátku se vztahem vzhledem ke svému věku váhal, protože Hayley prý nechtěl kazit zábavu a mládí.

profimedia-0701168911.jpg
Foto: Profimedia

Pamela Anderson
Vedle Hasselhoffa byla jednoznačně nejvýraznější postavou Pobřežní hlídky herečka Pamela Anderson, která 1. července oslavila 55. narozeniny. A čím je starší, tím míň je kolem ní skandálů. Únik její sexuální nahrávky, ke kterému došlo před mnoha lety, se ovšem rozhodl připomenout seriál Pam a Tommy. Nedávno také herečka oznámila, že se o jejím životě chystá dokument, kde odvypráví svou verzi příběhu.

profimedia-0672580145.jpg
Foto: Profimedia

Yasmine Bleeth
Představitelka záchranářky Caroline Holden čtyřiapadesátiletá herečka Yasmine Bleeth už se herectví dávno nevěnuje, a tak není na veřejnosti příliš vidět. Fotografie níže je z roku 2015. V minulosti se potýkala se závislostí na drogách a kvůli držení kokainu dokonce skončila ve vězení.

profimedia-0217661884.jpg
Foto: Profimedia

Alexandra Paul
Osmapadesátiletá americká herečka, která si v Pobřežní hlídce zahrála Stephanie Holden, je v herectví stále aktivní, i když rozhodně nejde o žádné divácké hity. Pořád se nicméně udržuje v kondici, za což vděčí i veganské stravě.

profimedia-0473001831.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: ČSFD, Wikipedia, Daily Mail, Profimedia

Reklama