Dobré odpoledne,
 
rozhodla jsem se po dlouhém zvažování napsat pár řádek k dnešnímu tématu - SNY.
 
Jako malá holka jsem snila o spoustě věcech, které jsem si postupem času snažila splnit a musím říct, že některé splnila a některé ne, ale to je asi naprosto normální.
 
Snila jsem o příteli, který mě bude mít rád, o skvělé práci, kam budu ráda jezdit a o bydlení s mým vysněným miláčkem.
 
Jo sny to byly moc hezké a musím říct, že se mi všechny do jednoho splnili. Teď už sním jen o tom jediném nesplněném a tím je miminko.
 
Bohužel tenhle sen se mi nesplní tak lehce jak bych si přála. Vzhledem k mým zdravotním problémům mít svého vlastního potomka nemůžu a i když si teď říkám, že jsem ještě mladá na založení rodiny, čekám, že ten den přeci jen přijde a mám z něho upřímně strach.
 
Vím, že tohle všechno jde řešit i jinak, ale je mi smutno z toho, že nikdy nebudu schopná dát život někomu  kdo bude ,, jen můj a mého přítel". Možná to některé znáte.
 
Jsem ale velký optimista, sním a věřím, že všechny věci dopadnou dobře a já budu mít jednou svoji úplnou a veselou rodinu a třeba budu moci otevřít své srdíčko a věnovat veškerou lásku drobečkovi, který neměl v životě takové štěstí, aby byl milován od svých vlastních rodičů.
 
Přeji krásný den plný snů :o))