Řídit se vlastní intuicí a nedávat na řeči okolí, tak to měla nastavené Marie. Byla to ale chyba, jak sama přiznává. Nyní si vyčítá, že se nechala zatlačit do kouta a má dítě s někým, s kým by ho mít neměla.

Zpočátku se zdálo, že jejich vztah je ideální. Marie si myslela, že potkala muže svých snů. Dělal vše, co jí na očích viděl. Okolí se snažilo naivní Marušku z jejího snu probudit, marně. Dál nosila růžové brýle. Nyní by si nejraději nafackovala, jak se ale říká, pozdě bycha honiti.

dítě

„Rodina a přátelé mě od vztahu odrazovali. On mi naopak sliboval budoucnost, po které touží každá žena. Když přišel po sedmi měsících s tím, ať založíme rodinu, nechtěla jsem, bylo to rychlé. On ale tak krásně mluvil, že jsem podlehla. Za pár měsíců jsem byla těhotná.“

Nenechte si ujít:

Marie porodila chlapce. Její princ na bílém koni se ovšem změnil. Přestal jevit zájem, nepomáhá s dítětem tak, jak sliboval a neustále je mimo domov. Také po finanční stránce tomu není jako dříve. Maruška má týdenní kapesné, za kterého musí vše zaplatit. Pro její potřeby peníze nezbývají.  

„Je to jako zlý sen. Při debatách si stojí za tím, že se nic nezměnilo, prý mi mateřství leze na mozek. To je jeho odpověď na vše.“ Nyní je Maruška v pasti. K rodičům jít nechce, být sama s dítětem si nemůže dovolit. Absolutně nevím, co dál. Bojím se budoucnosti. Vyčítám si, že jsem nedala na ty, kteří ho prokoukli dřív než já. Příště bych už poslechla!“

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama