Dlouhé vlasy v sobě spojují šarm i ženskost a o jejich síle při svádění není pochyb. Přesto se může stát, že dlouhé vlasy působí unaveným dojmem a postrádají lesk. Kvůli znečištění a podmínkám moderního způsobu života mají vlasy sklon těžknout a snadno se mastí. Působí pak nevýrazně, postrádají zářivost, vitalitu a jemnost. Proto nakonec nevypadají tak atraktivně, jak by mohly…

Ve snaze obnovit přirozenou svůdnou moc dlouhých vlasů vyvinuly laboratoře L’Oréal Elsève Nutri-Gloss Light s proteinem z perel + citrusů první vlasovou péči, která poskytuje okouzlující krásu bez opětovného maštění vlasů. Nutri-Gloss Light  probudí jemnou, měkkou smyslnost dlouhých vlasů, jemných vlasů nebo snadno se mastících vlasů.

Tento kompletní program vlasové péče byl vytvořen speciálně proto, aby dlouhé vlasy, jemné vlasy nebo vlasy, které se snadno mastí, vypadaly nádherně a zdravě každý den.

Nová technologie: Light
Laboratoře  L’Oréal, inspirovány přírodou, spojily dvě aktivní přísady v jedné formuli – protein z perel + citrusů, dvě výrazně účinné složky, vysoce ceněné kvůli svým jedinečným schopnostem dodat lesk, aniž by zatěžovaly vlasy.

Aktivní složky koncentrované v proteinu z perel poskytují vlasům přírodní, oslnivý lesk. Právě protein z perel byl spojen s proteinem z citrusů, který je dobře znám svou schopností odmašťovat a čistit.

Formule obohacená proteiny z perel a citrusů poskytuje dvojí účinek:
Citrus - hydroglykolový extrakt z čištěného citronu, vyrovnává povrch vlasu a uhlazuje vlasové vlákno.
Protein z perel poskytuje vláknům správné množství výživy od kořínků až ke konečkům, a tím je posiluje. Okamžitě uhlazuje vlasové kutikuly a chrání povrch vlasu.

Povrch vlasu je hladší a dokonale vyživovaný, zachycuje a odráží světlo lépe než kdy před tím. Každý den je vlasové vlákno dokonale vyživováno a zvyšuje se jeho vitalita: vlasy jsou jako znovuzrozené a jsou odolné vůči opětovnému maštění.

Zvýraznění lehkosti a svěžesti

Šampon: Dokonale vyvážené složení šamponu Elsève Nutri-Gloss proniká vlasy a poskytuje jim správnou výživu od kořínků až ke konečkům, aby byly lehké jako pírko.

Doporučená cena: 79 Kč/ 99 Sk

První sprej pro snadné rozčesávání: Roztok pro snadné rozčesávání, který vlasy zjemní a dodá jim pružný a přirozený vzhled. Nový Elsève Nutri-Gloss Light je denní bezoplachový produkt vlasové péče, který vyživuje, zkrášluje a prozařuje dlouhé vlasy v jediném kroku. Sprej zanechává vlasy jemné a na dotek čisté a přirozené.

Doporučená cena: 119 Kč/ 139 Sk

Testy
• 88 % spotřebitelek* potvrdilo, že Nutri-Gloss Light zanechává vlasy čisté a hebké. Vlasy jsou na dotek hedvábně jemné a září oslnivým jasem.
• 86 % prohlásilo, že nezatěžuje vlasy.
• 74 % prohlásilo, že zamezuje opětovnému maštění vlasů.

* Test byl proveden v únoru a březnu 2007 na 400 ženách ve věku od 15 do 45 let s dlouhými vlasy, které se snadno mastily.

A nyní je pro Vás milé ženy-in připravena super soutěž, v které může 30 z Vás vyhrát dárkovou kazetu Elsève Color Vive nebo Elsève Volume Non-stop v hodnotě 219 Kč obsahující šampon, balzám a lak na vlasy. Tak neváhejte a soutěžte ZDE. 

Reklama