628645762abf4obrazek.jpg

Jedná se o unikátní spojení přírodního léčivého pramene, extraktů z tradičních léčivých bylin a také nových moderních aktivních složek do jedinečných produktů. Ať už řešíte závažnější kožní problémy, nebo chcete jen své pleti dopřát to nejlepší, je Thermelove to správné řešení právě pro vás.

Z jakých produktů můžete vybírat?

THERMELOVE základní řada
Obsahuje termální vodu a je určena ke každodenní péči o pleť. Obsahuje termální sirnou vodu z přírodního léčivého pramene Žerotín z lázní Velké Losiny. Využívá blahodárných účinků místních termálních pramenů na lidské zdraví, které jsou známy po staletí. Produkty jsou obohaceny o přírodní extrakty, oleje a moderní aktivní složky.

628643a84ff0aobrazek.jpg

  • Termální voda THERMELOVE: Vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.
  • Zklidňující šampon s tea tree oil: Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí, jako je tea tree oil, zinek či urea, mají zklidňující účinky, pokožku hlavy hydratují a udržují ve zdravé rovnováze.
  • Regenerační krém THERMELOVE: Jemný regenerační krém se sirnou termální vodou z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí, jako je mandlový olej a výtažky z papáji a mořských řas, viditelně podporuje hydrataci a regeneraci pokožky.
  • Hydratační tělové mléko THERMELOVE: Tělové mléko obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a unikátní kombinaci arganového a mandlového oleje a bambuckého másla. Je obohaceno o panthenol, levandulový olej a kyselinu hyaluronovou.

THERMELOVE se sírou  
Řada obohacena o koloidní síru, která má velmi příznivý vliv na problematickou pokožku, zejména pokožku se sklonem k lupénce, ekzému nebo také akné. Sirná termální voda z přírodního léčivého pramene Žerotín z lázní Velké Losiny přispívá k péči o normální i problematickou pleť, má příznivý vliv na podrážděnou pokožku, zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Produkty jsou obohaceny o další ingredience. O léčivé byliny, minerály či aktivní složky, které mají na pokožku příznivý vliv. Do kosmetické řady se sírou je přídávána koloidní síra, která odpradávna napomáhá při léčbě celé řady kožních problémů – upravuje tvorbu kožního mazu, napomáhá odstraňovat zrohovatělé odumřelé kožní buňky a snižovat množství šupin na povrchu lidské pokožky, které brání pleti ve vstřebávání důležitých látek z produktů aplikovaných na pokožku.

  • Šampon se sírou proti lupům THERMELOVE: Šampon proti lupům se sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, panthenolem a 1 % síry. Omezuje tvorbu lupů a díky panthenolu pokožku hlavy také regeneruje a zklidňuje.
  • Gel na akné se sírou THERMELOVE: Jemný gel na akné obsahující sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a 2 % síry. Gel má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje a snižuje produkci kožního mazu.
  • Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE: Obsahuje sirnou termální vodu, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice. Díky obsahu síry a sirné vody má výrazný antibakteriální účinek a je vítaným pomocníkem na mastnou pleť s projevy akné, lupénky a nejrůznějších ekzémů.
  • Krém se sírou THERMELOVE: Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 3 % síry. Unikátní kombinace použitých ingrediencí napomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pokožky a obnovuje Natural Moisturising Faktor.
  • Tělové mléko s panthenolem a sírou THERMELOVE: Najdete v něm celá 3 % síry a unikátní kombinaci arganového oleje, mandlového oleje a bambuckého másla. Mléko je obohaceno o panthenol.

THERMELOVE koupelové soli 
Jsou 100% přírodní, vysoce minerální soli, které napomáhají s péčí o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění a jsou vhodné také k doplnění minerálů a uvolnění svalového napětí.

Adéla, redaktorka:

6286454500fb6obrazek.jpg

Kosmetiku Thermelove jsem měla tu čest vyzkoušet spolu s partnerem po naší návštěvě kouzelného lázeňského městečka Velké Losiny. Navzdory tomu, že jsem už před několika lety překročila třicítku, nemám čistou pleť bez akné. Dokonce čas od času trpím také na akné cystické, které se hojí velmi dlouho. Proto jsem po kosmetice sáhla velice ráda. Věřte, že jsem vyzkoušela již mnoho produktů slibujících léčbu akné, ale Thermelove bude u mě rozhodně stát na prvních příčkách co do účinnosti. A to především díky rychlosti, kterou se produkty mohou pyšnit. Zapomeňte na hojení v řádu týdnů, efekt vidíte snad téměř okamžitě. Rozhodně bych doporučila Termální vodu. Vyměnila jsem ji za pleťové tonikum a aplikovala ji i několikrát denně. Pupínky se hojily, a navíc je voda v praktickém rozprašovači, díky kterému si můžete dopřát osvěžení kdykoliv během dne. Dáváme si ji s přítelem na noc do lednice, aby byl následný refresh ještě větší.

Vynachválit si nemůžeme ani sirné mýdlo. Přítel se díky své profesi muzikanta a herce často pohybuje pod reflektory, a trpí tak na nadměrné pocení. Ovšem sirné mýdlo dokáže na tento problém adekvátně reagovat, proto má čestné místo nejen doma, ale také ve sprše u nás v divadle.

Velmi mě také zajímal účinek sirného šampónu, protože se v rodině dost potýkáme také s problémem s lupy. Nechala jsem tento šampon otestovat sestru, která kvůli problematické vlasové pokožce několikrát navštívila i kožního lékaře a musím říct, že byla velmi spokojená. Pro mě je tak Thermelove jednoznačným kandidátem na dárek k jejím nadcházejícím dvacetinám.

Více produktů a informací o nich naleznete na oficiálních stránkách. 
628645053a50eobrazek.jpg