Čtenářka sisinapipi se těšila, až potká svou nejlepší kamarádku, první lásku a sraz si užila. A přidala historku, jak oklamali třídního opilce. Děkuji Vám sisinapipi za příspěvek. Pobavil mne to…

Dobrý den Vám všem.

Já na třídní srazy chodím velice ráda a nemám důvod se těmto akcím vyhýbat. Trvalo dlouho než někdo tuto akci zorganizoval.

Sejít se s bývalými spolužáky, vidět svou nejlepší kamarádku a první lásku ze základky to není k zahození. Prvně jsem měla obavy , že nenajdeme společné téma k hovoru, vždyť každý máme úplně jiné starosti, zájmy, rodiny a životy. Ale opak byl pravdou, člověk by nevěřil o čem všem jsme byly schopni se bavit.

Ani jsme nemuseli hrát hru kdo je kdo :)  Poznali jsme se všichni bez problému :)  Nuda? Trapas? Nééé Super mejdan!!  Sranda nikdy nechyběla, posledně se jeden spolužák dost opil z vodky´, nalívat mu už nikdo nechtěl ale on si stal za svým.

Tak nenapadlo nic jiného než mu do štamprle nalít čistou vodu z kohoutku, A on? Nepoznal nic , ještě jak to hrkl tak se posléze otřepal jako kdyby tam ta vodka byla. My jsme to samozřejmě nevydrželi a výbuchy smíchu byly na místě.

Kolik vám těch čirých štamprlích v domněnce, že pije vodku vypil? Nechali jsme tu flašku s vodou na stole a on si nalíval sám. Flašku vyřnul celou a vypadal spokojeně:)

Vždy jsme byly super kolektiv, který držel při sobě v jakékoliv situaci. Nikdy s námi nebyl žádný vážný extrém, že by se za nás paní třídní musela stydět.

 Hezký zbytek dne 

sisinapipi
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:  TŘÍDNÍ SRAZY

  • Chodíte na třídní srazy?
  • Jak se na nich cítíte?
  • Poznáváte své spolužáky?
  • Co říkáte svým školním láskám, když „zestárly“…
  • Neříkejte, že jste na nich nikdy nezažila nic vtipného
  • Nebo smutného?

Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu

redakce@zena-in.cz

A kolem 16. hodiny jednu z vás za příspěvek odměním. Nejspíše krásnou květinou.

Hezký den…

Reklama