Děvčata, musím vás pokárat. Jste lenivé psát a my starší to za vás nemůžeme pořád dotahovat!
Tak jednu pro zasmání.

Příběh je staršího vydání, zhruba čtyřicátník. Tenkrát jsem byla o prázdninách u tety a strýce ve Zlíně. Bylo krásné počasí a teta mi nabídla, že půjdeme na koupaliště. Jedno bylo u Svitu a druhé v Malenovicích. Problém spočíval v tom, že jsem neměla s sebou plavky. Teta, jako správná švadlena, vytáhla ze skříně svoje starší modré s malou sukýnkou :-).Upravila na moji postavu a společně se strýcem jsme šli.
Byla jsem truc kluka a v jedenácti letech celkem pěkně vyvinutá. Kluci na můstku skákali do vody a já se hrnula k nim. Teta ještě stačila zamávat, ale ne radostí, spíše starostí, a to jsem už z prkna šupla do vody. Když jsem se vynořovala, měla jsem pocit, že mi něco chybí, a také chybělo - celé jednodílné plavky, ze kterých jsem vyklouzla jako úhoř. Jak se napily vody, byly větší než můj tělesný obvod. Teta se strýcem byli zděšeni, když místo jejich Věrušky vylézala Eva :-).
Zmrzlina to spravila a kluci další den si mohli vyhledět oči, protože jsem měla fungl nové dvoudílné plavky.

arjev


Milá arjev,
díky za přímluvu. Jediné, čím mohu absenci příspěvků omluvit, je čas trávený v plavkách někde na slunci nebo u vody. :-))
A váš příběh? Konečně napsal někdo o plavkové klasice! Ať se hlásí ta, které se něco podobného nikdy nestalo.

Reklama