Několik rozjařených účastnic bujarého podnikového večírku v Ústí nad Labem před časem „obšťastnil" a současně i nakazil syfilidou taxikář, který ženy v noci rozvážel do jejich domovů. Nic netušící ženy pak pohlavní chorobu roznesly dál...

Podniková oslava v jednom z ústeckých barů končila až hodně nad ránem, kdy už v restauraci zůstala jen dámská společnost. Všechny přítomné ženy svorně prohlašovaly, že to je jejich dámská jízda, a svorně zdolávaly jednu dvoudecku bílého vína za druhou.

Když se poté v salonku objevil přivolaný taxikář, zajaly ho značně opilé ženy do svého tančícího hloučku a s každou si musel ,povinně' zatancovat. Teprve poté mohl začít opilé oslavenkyně odvážet domů.

Co se dělo pak, o tom žádná z tehdy přítomných dam nechce hovořit. Otázkou zůstává, zda si vůbec něco pamatují. Na každý pád minimálně deset z nich tu noc zažilo sex na zadním sedadle taxíku. A jak se zdá, dobrovolný.

Nákaza z taxíku
To, že měl taxikář syfilis a ženy se nakazily, však vyšlo najevo až mnohem později. Až když se u nich nemoc plně rozvinula. Oslavenkyně ale už stačily nakazit své partnery. A ti zřejmě také nebyli z nejvěrnějších, a tak od jediného člověka se postupnou řetězovou reakcí nakazilo celkem osmdesát (!) lidí, mužů i žen. V Ústí nad Labem málem propukla epidemie...

Zkušenost
Nejdřív u sebe nemoc podle charakteristických příznaků odhalila devatenáctiletá slečna Marta, zcela náhodná návštěvnice restaurace. Ta totiž s pohlavními nemocemi už údajně měla nějaké zkušenosti, a tak se hned po prvních obtížích snažila nemoc léčit antibiotiky. 

Lékařka kožního oddělení Masarykovy nemocnice rozšíření syfilis z jediného zdroje potvrdila. „Tento způsob léčby u syfilis však jen oddálí klasické příznaky, jako jsou vředy a mokvající rány, a které mohou zpočátku uniknout pozornosti," řekla doktorka.

Pak se však už vyrojily další případy a mezi „počestnými" ženami vypukla panika. Musely s pravdou ven. A potom se už objevila nemoc i u řady „nevinných" partnerů, manželů, druhů... Když si pak dali dvě a dvě dohromady, zjistilo se, odkud se nemoc rozšířila. No a jak už to při odhalené nevěře bývá, hned několik žen a mužů skončilo s rozvodem na krku...

Pošlete nám i vy svůj příběh. Nejlepší příspěvky odměníme dárkovým balíčkem značkové kosmetiky!

Reklama