Foto: Profimedia

Blake najednou začala pochybovat o svém těle, což se jí po předchozích porodech dětí Jamese (6) a Ineze (4) nestalo. Svěřila se například s tím, jak pro ni bylo těžké najít pro sebe oblečení, které by jí sedělo. Jako příklad uvedla snímek z The Tonight Show s Jimmym Fallonem, kam byla pozvaná v lednu 2020. Na něm má ne příliš lichotivý outfit. Lively je rozčílená kvůli tomu, že existuje tolik značek prodávající těhotenské oblečení, ale jí ani jeden kousek neseděl nebo si v něm připadala příšerně. Prý se cítila nesebevědomá a zmatená.

Moje tělo mi dalo dítě. Celou dobu pro něj produkovalo potravu. Jaký nádherný zázrak. Místo toho, abych byla pyšná a šťastná, cítila jsem se nejistě,“ svěřila se Blake. Kvůli tomu, že se necítila dobře, si ze začátku mateřství nemohla ani pořádně užít. Právě proto se rozhodla vyzvat značky, aby začaly šít oblečení, ve kterém se budou ženy po porodu, které se ještě nedostaly na vysněnou váhu, cítit dobře.

Blake ihned našla podporu u mnoha svých kolegyň, včetně herečky Sophie Turner, která se také nedávno stala matkou. Na svůj instagramový profil si napsala: Ano! Blake Lively, ještě jednou pro lidi co sedí vzadu!

Reklama