Milá redakce,
pokud se někde probírají události ze seriálů, zaručeně jsem tam navíc a za trotla, protože na 100 % nevím, oč jde.
V televizi sleduji pravidelně zprávy a když už, tak dokumenty na ČT 2. Můj muž má, co se týká televize, naprosto klidný a spokojený život. On bez televize neprojde kuchyní, já ji pravidelně vypínám, či vůbec nezapnu. Sice hraje od rána do večera, mnou vnímána jen jako kulisa, či nutné zlo. Mám ve zvyku pročíst program televize, zaškrtat pořady, které snad stojí za zhlédnutí. To je u mne tak jeden film za měsíc. Poslední dobou už nečtu ani ten program, protože kromě ČT2 na všech kanálech, v hlavním sledovacím čase kolem 20.hodiny běží seriály. No děkuji za takovou nabídku!
Ale k druhé straně této mince. Zajímá mne historie, čtu knihy s touto tematikou. Po své práci a po odklizení dětí do jejich postelí také potřebuji vypnout. Vyšívám, dělám ptákovinky ze všeho možného. Takže naše večery mají tento ráz: můj muž sedí u počítače, za zády mu hraje televize a já sedím někde stranou s jehlou v ruce. Mým druhým světem se stal internet, zdroj informací a inspirace. Učím se využívat služeb internetových obchodů, jako počítačový negramot se učím s tímto médiem pracovat.
Možná je to druhý extrém k těm, kteří bez televize neumí žít, ale pokud by u nás televize ,,odešla", nebudu pospíchat do obchodu pro jinou.
Hezký víkend přeje
Čita


Milá Čito,
je fajn, že si dokážete zabavit i jinak než pasivním sledováním televize. Pak ale nerozumím tomu, proč u vás běží televize jen jako kulisa? Není to škoda proudu?
Reklama