Dobrý den,

naostro chodím moc ráda v létě, kdy všechno tak příjemně větrá. :-)

Jednou se mi to ale málem nevyplatilo. Domluvili jsme se s manželem, že si pro zpestření všedních dní dáme randíčko jako před svatbou. Po pečlivém nalíčení a volbě oblečení - kratičká minisukně - mě napadlo, že bych manžela mohla překvapit neexistujícím spodním prádlem. Večer probíhal k naší naprosté spokojenosti, po pizze a „pár" skleničkách vína jsme se vypravili - no skoro rozběhli domů.

Dost jsme se těšili, ale co čert nechtěl, na naší zkratce jsem zakopla, rozsekla si koleno a události nabraly rychlý obrat. Sanitka, nemocnice, lokální anestezie a ona osudná věta - svlečte se do spodního prádla!! No řeknu vám - byl to trapas. Začala jsem vehementně protestovat, a nakonec jsem musela s pravdou ven.

Doktor se velice dobře bavil a nezapomněl se o tom zmínit ani svým kolegům, protože při každém převazu se podezřele usmívali.

Poučení jsem si z toho samozřejmě nevzala, ale vzpomněla jsem si na mou milou babičku, která mi vždycky říkala: Nezapomeň si vzít čisté spodní prádlo, nikdy nevíš, co se může stát." :-))

Bára


No, to je tak, když člověk spěchá. Jsou věci, které nám přece neutečou. ;)))

Chtěly jste i vy někdy překvapit manžela neexistujícím spodním prádlem? A jak to pak dopadlo? Napište mi svoji historku na mail redakce@zena-in.cz. Cena vás určitě potěší ;))

Reklama