HvězdíciTobolky pro podporu správného růstu a vývoje mozku.

Rodiče i učitelé dnes často řeší, že se děti málo soustředí, špatně si pamatují učivo, bývají často náladové a unavené nebo naopak hyperaktivní. Jednou z příčin takových problémů může být nedostatek omega-3 nenasycené mastné kyseliny zvané DHA, která je nezbytná pro růst a vývoj mozku. Řešení nabízí nový doplněk stravy Hvězdíci od společnosti Walmark. Jsou to želatinové tobolky, které mají lahodnou pomerančovou příchuť a přispějí ke správnému růstu a vývoji mozku dítěte.

DHA (kyselina dokosahexaenová) je velmi významná látka, která vytváří až 20% šedé kůry mozkové a která má zcela zásadní vliv na správný vývoj mozku a mentálních funkcí dítěte. Pokud má této látky mozek dostatek, děti jsou pak pozornější, soustředěnější, lépe se učí a pamatují si. A to platí jak pro batolata, školáky i vysokoškoláky. Toto tvrzení dokládá řada studií a výzkumů*.

DHA patří do skupiny omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou základním stavebním kamenem mozku. Ačkoli je DHA tak důležitá, naše tělo si ji neumí, bohužel, vyrobit. Proto ji musíme přijímat ve stravě a v tom bývá většinou háček.Nejbohatším přírodním zdrojem DHA je rybí tuk. A dostatečný přísun dětem zajistí alespoň dvě porce tučné ryby týdně, což se podaří jen málokomu. Dříve se podával rybí tuk po lžičkách, což si dnešní děti vůbec neumí představit.

Řešením jsou Hvězdíci!

Ideálním řešením, jak zajistit vašim dětem dostatečný přísun DHA jsou Hvězdíci. Jde o doplněk stravy vyráběný z přírodního rybího tuku, ale chuť a zápach ryby jsou nahrazeny příjemnou chutí sladkých pomerančů. Jedna tobolka denně významným způsobem přispěje ke správnému duševnímu vývoji dítěte.

Co všechno Hvězdíci dovedou:

HvězdíciŽelatinové tobolky Hvězdíci pomáhají doplňovat příjem DHA, důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny, která:

  • příznivě podporuje správný růst a vývoj mozku dítěte
  • příznivě působí na rozvoj mentálních funkcí dítěte
  • podporuje soustředění, paměť a proces učení
  • pomáhá udržovat psychickou vyrovnanost
  • příznivě ovlivňuje příznaky související s hyperaktivitou

Hvězdíci jsou k dostání v balení 30 tobolek za doporučenou maloobchodní cenu 197 Kč a 50 tobolek s dárkem - svítícími samolepkami za 256 Kč.

*Příkladem může být studie Nemo z let 2000 - 2005 provedená mezi dětmi v Austrálii. Děti dostávaly po dobu jednoho roku každý den směs vitaminů, minerálních látek a nenasycených mastných kyselin. Po roce se u nich prokazatelně zlepšila paměť i verbální učení.

(The NEMO Study Group. Effect of a 12-mo micronutrient intervention on learning and memory in well-nourished and marginally nourished schoolaged children: 2 parallel, randomized, placebo-controlled studies in Australia and Indonesia. American Journal of Clinical Nutrition, Vol. 86, No. 4, 1082-1093, October 2007.)

Reklama