Tetování se mi líbí, ale mám názor, že musí být na pěkném, vypracovaném těle. A taky by mělo být spíš decentní. Velké barevné plochy na rukou nebo „řetězy" kolem krku mne zrovna neberou. Ale vrátím se k tomu tělu. Sestra se seznámila s přítelem, byl sportovec a holka se chtěla ukázat, tak pořád chodila po posilovnách, aby nebyla tvaroh". Přítel měl tetování a sestra se rozhodla, že ho musí mít taky.

Nejdřív si nechala na kotník vytetovat čárky, pak na rameno čínské znaky, to ještě šlo a bylo to pěkné. Ale pak se rozhodla, že zkrášlí i zadničku. Přiběhla nadšená a ukazovala mi růžičku a že je přítel nadšený a jak se mu to líbí. Jenže za nějakou dobu láska skončila, pak přišel nový přítel, manželství, 3 děti a vypracované tělo zrosolovatělo. Takže teď má sestra na zadečku ne růži, ale pěkně velký rododendron. :-)

LinduškaMilá Linduško,
tak to má vaše sestra ještě dobré, je to přece jenom schované. Horší to bude mít ta dáma s prasátkem na břiše. (Z příspěvku o delfínku a kopretince). Co se z prasátka vyklube, si ani netroufám domyslet.

Reklama