Dobrý den všem,

tak to já mám opačné zkušenosti s nákupem v sexshopu. Ne muži, ale ženy chodí nakupovat.

Kamarádka do mne tak dlouho „hučela“, až jsem ji poslechla a vyrazila do sexshopu. Nejsem puritán, ale už při vstupu jsem byla rudá jak ředkev.

Zato kamarádka tam byla jako doma. Štěbetala s prodavačkou, bavily se o dalších známých, které tam chodí. A já nevěděla kam s očima. Vpravo obrovský umělý penis v rudé barvě (kam se proboha vejde?), vlevo vibrátor ve tvaru čertíka s velkými rohy. Za ty bych ho asi měla „při tom“ držet.

Lubrikační gel v reflexní žluté barvě, kterou jsem viděla naposledy v noci, když mne stavěla hlídka dopravní policie. Představila jsem si jeho nanášení do míst, kam je určen, mohla bych příteli svítit „na cestu“. 

Kalhotky „tanga“ – tam, kde je většinou jen šňůrka, byla velká koule. Prodavačka se mne ujala a prý, co bych si představovala, je to pro mne nebo pro přítele.. Vyhrkla jsem, že pro kolegyni. Jemně se usmála: „To říkají všechny dámy, které sem poprvé přijdou." Nicméně byla moc ochotná.

Ukázala mi všechny možné pomůcky k sexu – připadala jsem si jako bych právě vyšla z kláštera. Neměla jsem ani tušení, co vše při sexu lidé používají. Jen jsem se dívala a mlčky poslouchala a vyvalovala oči.

Kamarádka ukázala na jeden z nabízených vibrátorů: „Kočko, ten musíš mít, je fakt skvělej podívej na ten design!“

Ano, design měl opravdu hezký, možná někde za to autor i dostal nějakou cenu. Decentní, z kovu, spíš bych ho umístila někam do kuchyně, třeba jako držák na papírové utěrky, ale byl to vibrátor. A ten mít v kuchyni nemůžu. A navíc držák s pohonem na baterky?

„A co pásku přes oči?“ V tu chvíli jsem měla dojem, že začal karneval – peří, flitry, barvy, neskutečné tvary, obrázky nebo celobličejové masky. V tu chvíli jsem se rozesmála, představa, že má můj přítel při milování na obličeji masku Miloše Zemana, mne dostala do kolen.

Začala jsem být rozverná, začala jsem zkoušet, osahávat.

Nakonec jsem odešla s tím reflexním gelem a kalhotkami. Místo koule měly „mezi nohama“ rolničky. A čekala, co bude večer. Neřekla jsem, kde jsem byla, nicméně to byla sprcha.

Můj ironický přítel  mi připomněl, že Vánoce budou až za půl roku, ale pokud chci bezpodmínečně rolničky nosit, ať to zkusím v práci, prý budu mít úspěch. Šéf se zeptá na to, zda mám pro něj připraveny podklady na schůzi, já se usměju, „zazvoním“ a vběhnu k němu do kanceláře.

A gel? „Proboha, ty sis do něčeho sedla! Nepolila ses? Neměli bychom jít k doktorovi?“ Vysvětlila jsem mu, proč tak „zářím“.

„Drahá, až budu mít místo brýlí skla od zavařovaček, tak mi to pomůže, možná, protože to už budu mít jiné starosti než se trefit, ale tak špatně na tom ještě nejsem!“

Mně to doma nepomohlo, ale pokud se chcete pobavit, milé ženy-in, zajděte si do sexshopu - uvidíte, co jste ještě neviděly!

Markéta


Milá Markéto,
děkuji za upřímný příspěvek ... jen se mi zdá, že byste příště do sexshopu měla vzít přítele s sebou, ať jste rozverní oba, takto se to poněkud minulo účinkem :-).


Soutěž

matematická operace: (5 + 21 + 30 + 7) * výsledek z novinky "Letos by mu bylo 38 let"

Pravidla najdete ZDE.

Reklama