Školní mládež na střední škole Norwalk High se skvěle bavila, když se během přednášky o zákonodárství místo grafů začaly na plátno promítat snímky nahých žen.

Ohijský senátor Matthew Barret byl nanejvýš v rozpacích. Tvrdí, že netuší, jak se do jeho počítačové prezentace nahé obrázky dostaly. "Máme za to, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Pan Barret je nanejvýš zahanben a omlouvá se," řekl místní policista, superintendent Wayne Babcanec. Matthew Barret vsunul do svého laptopu externí paměť, na které měla být prezentace obsahující nákresy toho, jak se přijímají návrhy zákonů, ale místo toho se začaly promítat nahotinky. "Trvalo mi tak vteřinu, než jsem si uvědomil, že to není ta správná prezentace. Bylo to hrozně trapné a opravdu nevím, jak se tam ty obrázky ocitly," řekl pan Barret místnímu listu Ohio Morning Journal. Zaměstnanci školy i policie později paměť prozkoumali a zjistili, že se tam nacházela jak prezentace, tak i nahotinky. Barret prý paměť dostal od státní knihovny a není mu jasné, jak se tam obrázky dostaly.
 
Myslíte si, že to skutečně byla neštěstná náhoda? Nebo je senátor Barret tak trochu vtipálek? Nebo to snad někdo na něj nastražil, aby ho zdiskreditoval? Byl to snad pokus o nové studijní osnovy? Co byste dělala vy na místě rodiče, kdyby vaše dítě shlédlo takovou prezentaci?
 
zdroj: Korzo
Reklama