Vážené čtenářky, zasílám vám příběh své dlouhodobé kamarádky.
Je to takový příběh, který se čte v "ženských" časopisech a většina z nás si myslí, že něco takového se lidem z okolí stát nikdy nemůže. A přesto...

Jak jsem již předeslala, mám dlouholetou kamarádku do nepohody, Ilonu.
Je to osmatřicetilá žena, která vypadá na 30 let. Má 2 skoro dospělé syny, které po rozvodu vychovává sama.
Žena, která je velmi zodpovědná vůči sobě i svému okolí, žena, která sportuje a je hlavně výbornou mámou a zároveň kamarádkou pro své kluky.

Protože žije na malém městě, dá jí dost práce zabezpečit sebe i své skoro dospělé syny. Vedle hlavního zaměstnání si tedy našla ještě "vedlejšák", aby mohla ušetřit na věci, na které jí jinak nezbývalo.

Před pár měsíci se seznámila se sympatickým mužem.
O víkendu jela navštívit svoji přítelkyni na chalupu, večer si zašly do místního hostince. Tam se objevil muž kolem 40 let. Dali se do řeči a domluvili si schůzku v Praze.
Setkávali se pak asi 4 měsíce. Zval ji na večeře, chodili spolu na procházky, prostě jí bylo s ním fajn.

Minulý týden se spolu domluvili, že spolu stráví víc než jednodenní návštěvu. Po příjemně stráveném dnu šli do hotelu, kde plánovali přespat a zakončit vydařený víkend.
Ilona se šla vysprchovat do koupelny a najednou slyší, že bouchly dveře od pokoje. Chvíli tomu nevěnovala pozornost, ale pak, snad zásluhou telepatie, sprchu rychle ukončila a šla se podívat do pokoje, o co vlastně jde. Zjistila, že kabelka je na svém místě, ale chybí jí peněženka a mobil. Vyběhla ihned před hotel a uviděla muže svého srdce, jak stojí u bankomatu a vybírá její peníze.

Běžela k němu, ale byl rychlejší. Naskočil do svého auta a odjel. Ilona ihned volala policii, ale ti zjistili, že auto s takovou poznávací značkou vůbec neexistuje, číslo mobilu není na jeho jméno. Nic víc o něm nevěděla.
Věděla, kde bydlí, ale v bytě nikdy nebyla. Věděla, kde pracuje, ale po informaci na jeho údajném pracovišti, zjistila, že vše bylo jen dobře připravené.

Z účtu jí vybral 15 tisíc, bylo den po výplatě a ona si ji ještě nestihla vybrat.

Ale jsem si jistá, že bolest v srdci a zklamání na duši se nedá penězi vyplatit.
Je hrozné to šílené zklamání a šok z toho, že se připravujete na noc se "svým mužem", těšíte se na doteky lásky, a on mezi tím brakuje vaše osobní věci !!

Myslím, že i ty nejotrlejší z nás, by byly na nějaký čas otřeseny a ego na chvíli pošlapáno. Navíc moc dobře věděl, že Ilona není žádná zbohatlice a každou korunu si musí poctivě vydřít. Tak mi milé čtenářky napište, co si o tom myslíte.

Moc ráda jí dám vaše reakce přečíst, protože je opravdu na dně.

                                                                                                                 Dana