Také už máte plné zuby zimních bot? Také se nemůžete dočkat, až je zazimujte? Až shodíte kozačky a vyběhnete v něčem vzdušnějším? Už se poohlížíte po jarních botách? Já ano

Máte pocit, že je tohle téma předčasné? Že se zdaleka ještě zimních bot nezbavíme? Nevěste hlavu, tento víkend to ještě nebude nic moc, ale slyšela jsem předpověď na příští týden a hlásili konečně oteplení. Teploty se mají vyšplhat na plus šestnáct! No uznejte, že to je dobrá zpráva a stojí za to se po nějakých jarnějších botičkách poohlédnout.

Alespoň já jsem to udělala. Ani nevíte, s jakou chutí jsem se kochala barevnými páskovými botičkami, a už se těším, že si nějaké pořídím. Chcete vědět, co se bude nosit? Barvy, barvy a zase barvy. Máte z nich strach a barevné boty byste si nikdy nekoupila? Tak vsaďte alespoň na barevné podrážky a podpatky. Má to docela vtip.

Podívejte se na ukázky street stylu. Co si budeme zapírat. Cizinky jsou mnohem odvážnější. Nejen co se oblečení týče. I na botách jim hodně záleží a dokážou si obout docela zajímavé „výstřelky“. Co kdyby je náhodou potkal nějaký módní blogger?

A teď zpět nohama do Čech.

V naší fotogalerii vidíte nejen modely street módy, ale i boty značek CCC a Humanic, které si můžete koupit u nás

Fotogalerie

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

Reklama