Znáte hru na Zmrzlíka? :-) Určitě ano, aspoň někteří! Hrávala ji s námi matikářka na základce. Na začátku se celá třída postaví. Učitelka zadává příklady, kdo první vyhlásí správný výsledek, posadí se. Tak to pokračuje, až zůstává poslední stojící - ten zvítězil a je Zmrzlík. :-) (A ještě chvíli si postojí). Toto vítězství není zrovna výhrou..

Já ráda vyhrávám knihy. A protože si i ráda občas vyluštím nějakou tu křížovku, spojila jsem příjemné s užitečným a luštila a zasílala tajenky křížovek v časopise Pes - přítel člověka. Výhercům posílali knihy. Od vyluštění k vylosování cesta dlouhá, a tak když mi jednoho dne pošťačka přinesla záhadný balíček, vůbec mi zpočátku nedošlo, o co by mohlo jít. Zvlášť když odesílatelem nebyl Pes, nýbrž provozovatel provozující pod zcela jiným názvem. :-)

Balíček otevřen a v něm - sáček granulí pro psa. Bylo jasno. Průvodní dopis přál mému neexistujícímu psu dobrou chuť a mně gratuloval k výhře za vyluštěnou tajenku a žádal o sdělení, jak mému psovi granule chutnaly. Jak asi...

Výhru jsem věnovala sousedům vlastnícím, na rozdíl ode mne, psa živého, a dodnes si pamatuji pocit, kdy jsem si uvědomila, že místo knih o psech začali výhercům posílat... granule.

elfos


Dobrý den!

To je ale dojemný příběh ze života! :) Takový pech jsem měl taky. I když spíš podobný. Určitě o něm napíšu další příspěvek. Ale pocity zcela chápu.

Takže pokud se vám stalo něco podobného, napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama