nz

Chtěly byste vědět, kde najít ideálního muže, který by vařil, pral, uklízel, postaral se o děti a snesl by vám pomalu modré z nebe? Zdá se vám to nemožné a myslíte si, že někdo takový neexistuje?

Lucie Jehličková tvrdí, že ano. Stačí se prý vydat na Nový Zéland, kde se to podobnými muži jen hemží. Ke všemu jich je tam dvakrát více než žen, takže šance některého ulovit je obrovská.

V nejjižnějších oblastech na ženu jen tak nenarazíte, takže se není třeba bát ani potenciálních sokyň. Mužům tedy nezbývá nic jiného než žít sami a naučit se o sebe starat. A tak si vaří, pečou, vyměňují recepty, uklízí a perou. Když pak potkají ženu, do které se zamilují, jsou pro ni hotové terno.

„Velmi ráda cestuji, a tak jsem se vydala i na Nový Zéland. Okamžitě mě učarovala nedotčená příroda, azurové moře a čistý vzduch. Přes to by mě nikdy nenapadlo, že tu zůstanu. Jenže jsem se zamilovala a bylo rozhodnuto. Brzy jsem se za muže mých snů Scotta provdala a založili jsme rodinu. Teď spolu máme krásná dvojčátka. Pro mého manžela není žádný problém děti přebalovat, krmit a věnovat se jim. Rád nám vaří a musím podotknout, že výborně. Nepohazuje svršky po pokoji, a ani nespoléhá na to, že já všechno zařídím a uklidím. Zdejší muži nejsou žádní „podpantofláci“, jak by se mohlo zdát, ale nechápou, proč by měla domácí práce zastávat jenom žena. Rádi jí prostě pomůžou a berou to jako samozřejmost. Musím přiznat, že po vztazích, které jsem měla s Čechy, bylo tohle opravdu příjemné překvapení,“ pěje Lucie samé ódy na novozélandské muže. Prý tu jsou takoví skoro všichni. Ale jako by to nestačilo, zdejší muži dokonce skoro neznají pojem nevěra!

„Muži tady objevují sex až kolem 25 let, přesto touží hlavně po pevných svazcích, a když se jim to podaří, jsou opravdu věrní. Pokud má tady někdo mimomanželský vztah, je to opravdu jen výjimka. Žijí pro rodinu a snaží se, aby všechno klapalo tak, jak má. Samozřejmě, že do každého vztahu se občas vloudí hádky a nedorozumění a nic není dokonalé stoprocentně každý den, důležité ale je, že zdejší muži mají prostě jiné hodnoty než spousta jiných lidí..“

Zní to jako pohádka, že ano? Tak až budete přemýšlet, kam příště na dovolenou, můžete to na Nový Zéland zkusit a dát nám vědět. A nebo pár exemplářů s sebou rovnou přivezte...

Reklama