hr.jpg

Klávesnice může být pohodlnou alternativou pro ty, kterým nevyhovují klapky u notebooku. Současně Yenkee nabízí mnoho stylových a ladících setů, kde nechybí ani myš. Sázkou na jistotu je například sada drátové klávesnice a myši air YKM 107CS. Díky drátům se příslušenství nikdy nevybije. Klávesnici nechybí numerická část a myš poslouží pravákům i levákům. Klávesnice je navíc připravená i na rozlitou sklenici vody. Je navržená tak, aby ji tekutina nevyřadila z provozu.

Raději bez drátů, prosím  

Pokud by obdarovávaný raději viděl v Mikulášské punčoše sadu bez kabelů. Můžete sáhnout třeba po bezdrátovém setu YKM 2007CS. Elegantní šedá kráska dosáhne k počítači až na vzdálenost deseti metrů. Opět nechybí ani numerická klávesnice. Nejen ve sdílené pracovně či open office okolí ocení tichost v jaké její klapky reagují na dotek. Uživatele současně potěší usazení na špičkových nůžkových spínačích sloužících pro pohodlné psaní. Ergonomická myš nezklame ani leváky. Tento set je prostě pro každého.
619dff91dea5bobrazek.png

Andělsky bílá

Byť černé modely hrají prim, nechybí ani zástupkyně bílé barvy. Pokud víte, že obdarovávané či obdarovávanému padne do noty spíše tato barva, sáhněte například po bezdrátové dobíjecí klávesnici Trim YKB 2000 CSWE. Chybějící kabel vás neohrozí, tahle klávesnice vydrží až 90 hodin nepřetržité práce, navíc se při nečinnosti sama přepíná do úsporného režimu.

obrazek.png

Malá, ale po čertech schopná

Yenkee je tradiční značkou pro hráče. V nabídce této společnosti proto samozřejmě nechybí celá řada gamingových klávesnic navržených pro hru. Ani náročného hráče nezklame ultra kompaktní RGB mechanická klávesnice atom YKB 3600US. Ta se od ostatních klávesnic na trhu liší malými rozměry, které jsou o 40 % menší než u konkurenčních produktů. Přesto zde uživatel nalezne vše, co potřebuje od nadstandardního provedení nastavitelné RGB podsvícení. Nechybí prémiové mechanické spínače Kailh Box White, které zaručí spolehlivou ovladatelnost a citlivost.

Klávesnice není jen nezbytností ležící na stole. Může být designovým kouskem, který se stane pomyslnou třešničkou v pracovně či herním koutku. Tam uživatelé tráví významnou část dne, ať již za počítačem pracují, nebo za stolem tráví významnou čas volna. Obdarujte své blízké stylovým a praktickým kouskem, který jim bude sloužit mnoho let. Yenkee nabízí sortiment pro mladé hráče i náročné nomády, při výběru tak nesáhnete vedle.

619dff646c077obrazek.png

Yenkee vám přeje bezdrátové Vánoce!
619dfff724465obrazek.png

Reklama