Kamila je nejschopnější podvodnice

Finalistky Miss ČR 2006 se krásně opálené a odpočaté vrátily z dovolené na turecké riviéře. Den před odjezdem z hotelu Asteria Bellis Resort vyhrála Kamila Kavánková soutěž v podvodním modelingu a sní spojený titul „MISS DIVE".

Šlo o projekt majitele cestovní kanceláře Blue Style Imeda Jeddaie, který soutěž vymyslel a dotoval 12ctidenním pobytem v témže pětihvězdičkovém hotelu ve stejném termínu a ve stejném pokoji na příští rok pro dvě osoby. Kamila zvolila nejlepší podvodní outfit a nejlépe zvládla pohyb na pomyslném podvodním mole a tímto získala nejlepší podvodní foto. Krásná cena, kterou vyhrála je jen dalším důkazem, že samotná účast ve finále Miss ČR je velmi lukrativní záležitost. Nemusíte získat rovnou titul Miss a stejně máte spoustu příležitostí, jak se uplatnit v mnoha směrech.

V porotě MISS DIVE zasedl sám Imed Jeddai, Jana Dvořáková za APK./2, ředitel hotelového řetězce Asteria Bellis Resort, hlavní koordinátor hotelového řetězce Asteria, partner CK Blue Style pro Turecko a fotograf
Martin Hykl
.

Foto1: MISS DIVE Kamila Kavánková.

 

Rafťačky bez rafťáků

Vojta Kotek a Jirka Mádl by omdlévali blahem, kdyby si mohli zaraftovat s finalistkami Miss ČR 2006 v Turecku.

Na divoké řece pod ostrým středomořským sluncem by však měly smůlu, protože šlo o vyloženě dámskou jízdu. Šlo o zdařilou kombinaci dobrodružství (nebezpečné peřeje), komfortu (skvělý oběd) a tábornické zábavy (soutěžní pobřežní vsuvka). Z našich krásek byly nejúspěšnější Kamila Kavánková a Kateřina Pospíšilová. Možná by se s pádly  tak šikovně neoháněly, kdyby tušily, že odměnou za vítězství bylo nekompromisní vhození do ledové řeky.

Foto2: Na přehlídkových molech vypadají jako nedostupné dámy, ale umí si i zadovádět jako malé holky.

 

Krásky v bouři

Nečekané dobrodružství čekalo české krásky na výletní jachtě při plavbě z města Antalya podél pohoří Taurus. Dívky se koupaly na otevřeném moři a pochutnávaly si na tureckých specialitách připravených samotným kapitánem, když náhle jasnou nebeskou modř zastínila olověná mračna a do jachty se opřel silný vítr. Loď začal bičovat silný déšť, jehož kapky řezaly do citlivé opálené pokožky jako jehly. Na palubě v té čině zůstali jen zkušení námořníci a pár nejodvážnějších dívek, které si změnu počasí velice pochvalovaly jako zábavnou vzrušující vložku. Velice spokojené však byly i druhý den ráno, kdy oblohu opět ovládlo slunce a ony se mohly věnovat své nejoblíbenější činnosti – slunění a lenošení.

Foto3: Na začátku vyhlídkové plavby jachtou nic nenasvědčovalo tomu, že finalistky Miss ČR 2006 ocitnou v divoké bouři.

 

Mejdan s Monikou

Ve stejnou dobu jako naše finalistky, byla na dovolené na turecké riviéře i Miss ČR 2005 Monika Žídková. Monika, která u moře odpočívala s celou rodinou, přijala pozvání kamaráda a majitele cestovní kanceláře Blue Style Imeda Jeddaie na společnou večeři v exklusivním diskotékovém klubu Arma ve městě Antalya. Na diskotéce se se svými mladšími následovnicemi skvěle bavila a vůbec nebylo poznat, že je o 10 let starší

Foto4: Miss ČR 1995 Monika Žídková s Miss ČR 2006 Taťánou Kuchařovou v klubu Arma.

Reklama