V úterý 26. srpna 2008 se v prostorách AQUAPALACE PRAHA konal slavnostní křest jeho nových obyvatel – tří žraloků černoploutvých. Jejich kmotrami se staly Česká Miss 2007 Lucie Hadašová a druhá Česká Vicemiss 2008 Elisavet Charalambidu.

 

Obě krásky žraloky pokřtily dobrotami v podobě mořských plodů a vybraly jim jména.

 

Missky musely kvůli křtu vystoupat k hladině akvária po žebříku a pod dohledem ošetřovatele a návštěvníků žraloky nakrmit mořskými plody. Lucie Hadašová a Elisavet Charalambidu pojmenovaly mladé žraloky jmény Aquík, Ploutvička a Bublinka a popřály jim v AQUAPALACE PRAHA příjemný pobyt.

 

Návštěvníci Vodního světa AQUAPALACE PRAHA mohou od června žraloky pozorovat přímo z hladiny bazénu. Ty jsou umístěni v Korálovém dómu ve speciálním akváriu odděleném od bazénu tvrzeným sklem.

 

Vodní svět AQUAPALACE PRAHA se rozkládá na ploše 9 150 m² a je tvořen třemi paláci – Palácem pokladů, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech (nejdelší z nich měří 140 metrů) a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici také atrakce spacebowl.

 

Těm, kdo si chtějí vyzkoušet potápěčský ponor, nabízí aquapark potápěčský tubus o hloubce 8 metrů. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, který v pravidelných intervalech navozuje pocit opravdových mořských vln. Jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami – celkem 100 m divoké a 350 m pomalé. Pro chvilky odpočinku jsou k dispozici vířivky a masážní lavice. AQUAPALACE PRAHA nabízí zábavu i nejmenším návštěvníkům, pro které jsou určeny brouzdaliště a skluzavky.

 

Více na www.aquapalace.cz

 

 

Reklama