profimedia-0671339819.jpg

Foto: Profimedia

Shree Saini z USA, která má indické kořeny, a Olivia Yacé z Pobřeží slonoviny skončily na druhém a třetím místě. Česká reprezentantka Karolína Kopíncová skončila v TOP 13 společně s kráskami z Kolumbie, Francie, Indie, Filipín, Somálska a Vietnamu, což je velice dobré umístění.

Podle webu Miss World chce vítězka Karolina, která v současné době studuje magisterský titul v oboru management, pokračovat v doktorském studiu. Kromě toho pracuje jako modelka a doufá, že se stane motivační řečnicí.

„Když jsem slyšela své jméno, byla jsem v šoku, stále tomu nemohu uvěřit. Je mi ctí nosit korunku Miss World a nemůžu se dočkat, až se pustím do práce. Tuto úžasnou kapitolu v Portoriku si budu pamatovat do konce života,“ citovali ji organizátoři soutěže.

Karolina se také angažuje v dobrovolnictví. Zapojuje se například do projektu Zupa Na Pietrynie, který poskytuje neustálou pomoc lidem bez domova v krizi a zároveň zvyšuje povědomí o tomto problému a bojuje proti sociálnímu vyloučení. Karolina každou neděli připravuje teplá jídla, sendviče, potravinové balíčky, teplé nápoje a lékařskou pomoc pro zhruba 300 lidí bez domova a další potřebné.

Čtěte také:

Zdroje: Miss World, Instagram Miss WorldiDnes

Reklama