Modelku a rosničku Lucii Váchovou (24) čeká pravděpodobně jeden z nejkrásnějších roků jejího života. Dlouho plánovaná svatba už dostává své reálné obrysy. S přítelem, jachtařem Davidem Křížkem (na snímku), by si měli říct své ANO 7. srpna na zámku nedaleko Plzně.

„Bude to na zámku u Plzně, ale přesné místo zatím ještě neprozradím. Chceme to udělat až těsně před, až bude ten pravý čas," říká modelka, která se prý na datu 7. 8. 2009 shodla i s přítelem. Líbila se jim číselná posloupnost.

Svatební šaty (viz foto) chystá pro modelku návrhářka Petra Pilařová, se kterou Lucie již dlouhou dobu spolupracuje. Dokonce předváděla její svatební šaty i na soutěži Svatební šaty roku. Teď jí návrhářka plní její vlastní představu.

„Nějaké návrhy už spolu řešíme, ale úplně přesnou podobu a doplňky ještě nemáme. Nicméně vím, že bych chtěla spíše jednodušší šaty, hlavně nic složitého," směje se Miss ČR roku 2003, která by si přála pořádnou svatbu. Jen z její strany chce prý pozvat přes šedesát hostů.

„David snad nebude proti. Bavili jsme se o tom a oba bychom chtěli velkou svatbu."
Za svědkyni by modelce měla jít její nejlepší kamarádka Radka Kocurová, která chodí s fotbalistou londýnského Arsenalu Tomášem Rosickým.

Líbánky oba budoucí novomanželé prý také určitě nevynechají. „Kam pojedeme ale zatím ještě nevíme, mě by lákal Nový Zéland," tvrdí Lucie.

Reklama