Móda Miss Sixty udává směr a je velkým hitem po celém světě. Miss Sixty je někdy rebelská, často provokativní a vždy vzrušující.

Ani kolekce jaro/léto 2008 není výjimkou. Svým jedinečným, moderním a sofistikovaným vzhledem odráží lehkost motýla, který je symbolem této sezony.

Miss Sixty - jedinečná kolekce, která tě připraví na léto 2008.

Miss Sixty představuje na léto 2008 také novou vůni. Dívka Miss Sixty se těší na léto a je připravená se do něj ponořit svou novou limitovanou vůní. Miss Sixty Summer Collection vzbuzuje úžasný pocit svobody, tak jedinečný jako kouzlo prázdnin. Vnáší bezstarostné a radostně spontánní úsměvy do tváří přátel a milenců. Je ztělesněním prosluněné svůdnosti.

První pošeptání její silné přitažlivosti přichází v ovocné horní nótě. Lahodné maliny, které okamžitě uchvátí pozornost, jemně přechází do vzrušující směsi mučenky a energické limetky.

V srdci vůně září letní květinové sluneční paprsky. Směs jasmínu a konvalinky je zvýrazněná exotickou guavou. Ovocno květinová kompozice je dotvořená jemným akcentem pižma, energickým cedrovým dřevem a výbuchem voňavých pralinek. Vše dohromady zanechává jedinečnou a dlouhotrvající auru všude tam, kudy letní dívka Miss Sixty projde.

Na flakonu i krabičce je zobrazen motýl letící k létu, který udává celému designu šťastný tón. Pro letní sezonu 2008 je flakon Miss Sixty zahalen do záře tyrkysovo žlutého odstínu. Jedinečný tvar a barvy vyjadřují podstatu svěžesti, spontánnosti a svobody. Krabička odráží náladu modré letní oblohy bez mráčků.  

V roce 2008 se Miss Sixty inspiruje motýlem a stejně jako on se vznese k nezapomenutelnému létu.

 

Miss Sixty

 

Summer Collection 2008


Summer Collection 2008 - tvůrci:

Parfumér: Catherine Poensin-Stefani for IFF

Návrhář flakónu: Alnoor

 

Summer Collection 2008 – cena:

Eau de Toilette, 30ml 

399 Kč / 499 Sk

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

 

 

 

Reklama