Finalistky tály v přítomnosti tří mladých a pohledných herců a zpěváků z muzikálu Sněhová královna, Radek John potřetí v životě oblékl svatební oděv a loňská vítězka MISS Prima křivky 2013 - Theresa Canti předvedla VIP zprávám i troje překrásné šaty ze salónu Adina, ve kterých bude reprezentovat ČR na světové soutěži MISS Plus Size Universe.

m

Ve sportovním areálu Monínec bylo tentokrát opravdu rušno a zatraceně horko, byť je léto na ústupu! S finalistkami, které pilně trénovaly, se přijeli seznámit a podpořit je i hvězdy muzikálu Sněhová královna – David Gránský, Jan Kopečný a Felix Slováček ml. Tito mladí pánové nepřijeli jen tak, náhodou, budou totiž účinkovat i na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia, kde v předpremiéře zazpívají písně právě z tohoto připravovaného muzikálu. Felix Slováček ml. Usedne i v porotě. Finalistky si náležitě své hosty hýčkaly a měly spousty zvědavých otázek. Gentlemani trpělivě odpovídali a byli dámám velmi milou společností.

,

Zpestřením pro finalistky na tomto soustředění byla i návštěva majitelky Top Fit Anety Bašové, která s kráskami jednotlivě probírala fyzickou kondici, metabolický věk těla (na kolik let se tělo cítí), rychlost metabolismu, stav lymfatického systému, ale třeba i dermatologické problémy. Spolumajitel spodního prádla Fantasy Italia – Radim Chromeček si na soustředění přijel se svým týmem všechny finalistky osobně změřit! Proč? Všechny krásky, které se probojovaly až do finále MISS Prima křivky 2014 budou totiž odměněny plavkami šitými přímo na míru! 1 vicemiss loňského ročníku soutěže – Veronika Hlavsová pro změnu učila finalistky základy sebeobrany, takže se dámy ocitly párkrát i na lopatkách. Všechny ovšem s úsměvěm na tváři.

m

Loňská vítězka Theresa Canti

Po velkém zápřahu, kdy finalistky tři dny trénovaly choreografie, chůzi, volné disciplíny a zkoušely šaty, jim organizátoři připravili večer odlehčení - Svatební párty! Finalisky měly za úkol na párty přijít v jakémkoli svatebním oděvu.

m

Nevěsty, ženichové, družičky, nebo oddávající to měli ovšem stížené ještě jedním úkolem. Každá finalistka si kromě kostýmu musela připravit i píseň či vystoupení se svatební tématikou.

m

Motivací pro krásky byla výhra masáže v luxusním wellness na Praze 2. Porota pak hodnotila jak kostým, tak jejich vystoupení. S nejoriginálnějším vystoupením zvítězila – finalistka s číslem 8. - Markéta Nagyová. Nutno podotknout, že skvělé byly naprosto všechny!

n

Organizátoři, partneři ani předseda poroty Radek John v tom finalistky ale nenechali samotné. Přestože oni o skvělou masáž nesoutěžili, také všichni oblékli svatební šat. Markéta Zámyslická se po boku svého partnera Radka Johna objevila ve svatebních šatech salónu Adina, doplněných šperky Chartage.

m

Některé finalistky MISS Prima křivky jsou již vdané, takže pro ně to nebyla premiéra ve svatebních šatech. Finalistka s č. 11 - Denisa Zifčáková o svém svatebním dni říká: „Byl plný slunce a lásky. Svatební atmosféra byla skvělá a ruku v ruce jsme si řekli své ano. Po našem boku byl náš syn, který vznikl z naší lásky. Pro me nezapomenutelný den i chvíle.“ Většina z nich je ale svobodných. Jak se těší na svůj svatební den a jak si ho představují? „Já si ho představuji cool a fresh. Žádné stresy s organizací a žádné hrocení ničeho. Všichni pijí okurkovou limonádu, proseco a jsou fresh. Jednoduché šaty, slunce a jednoduchá garden party s bazénem a lehátky a spoustou ovoce. Jo a ta láska teda no....“ odpovídá finalistka s č.10 – Pavla Procházková. „Jedna velká párty! A všude budou kytky!!! I na WC! Kamarád mi slíbil šaty z okvětních lístků růže propletené gloriosou,“ tak vidí svůj svatební den floristka Markéta Nagyová, která soutěží s č.8.

n

Theresa Canti v centru zájmu VIP zpráv!

Theresa představila divákům VIP zpráv luxusní společenské šaty, které jí poskytnul salon Adina, doplněné o šperky Chartage, ve kterých bude reprezentovat ČR v Karibiku, Trinidad and Tobago, 1.11.2014. A nejen to! Své krásné, plné křivky Theresa předvedla divákům TV Prima i v plavkách Fantasy Italia, šitých přímo na míru. Vzhledem k přednostem, které Theresa má, tak bylo potěšeno nejedno mužské oko, které VIP zprávy sledovalo. Na rozhovor Theresu oblékl butik Big and Beautiful.

Hlasování na webových stránkách MISS Prima křivky a portálu Krásná XL bylo ukončeno 31.8.2014. Výsledky se všichni dozví na finálovém večeru v Divadle Hybernia 13.9.2014.

Čtěte také:

Medailonky všech finalistek najdete v rubrice Společnost v našem magazínu.

Vyhlášení soutěže o lístky na finálový večer, který se uskuteční dne 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia, bude chvíli po poledni. Sledujte magazín!

Reklama