Téma letošního ročníku uvolnilo ruce všem, a to doslova. Make-up artistka Iveta Duong mohla v líčení  „přitvrdit“, hair stylistka Theresa Canti se vyřádila s clipinami a extravagantními účesy, finalistky nemusely schovávat tetování, ani vyndavat piercingy a fotografka Lucie Kout mohla zůstat u svého nezaměnitelného stylu, který je extravagantní až provokativní a výrazné líčení je na jejích fotografiích běžné.

„Pracovat ve výborné atmosféře s tolika báječnými osobnostmi je dar a vidět ženy během krátké chvíle rozkvést inspirující. Děkuji za tuto příležitost nechat se nabít tak pozitivní energií“, pochvaluje si focení s finalistkami MISS Prima křivky fotografka Lucie Kout.

„Bylo to naprosto úžasné. Šaty, šperky, líčení a styling vlasů ... super. Já jsem se v tom našla a i to téma Rebelie je pro mě jak stvořené. Fotografka to je prostě talent! Je úžasná, plná energie a focení s ní naprostá bomba“, nadšeně shrnula své dojmy z focení finalistka Sára Daniová a další finalistka Leona Šenková dodává: „ Příjemná atmosféra, žádná přetvářka... Jsem ráda, že to bylo celé přirozené a tudíž i focení bylo od srdce, což je hlavní, protože to bude hodně znát - u mě i u všech !“ Fotilo se celé dva dlouhé dny, ale díky profesionalitě celého týmu práce všechny bavila a na výsledných fotografiích je to také znát.

Překrásné gotické šperky z dílny Angel Beads, podtrhly sex-appeal všech finalistek a dodaly fotografiím tajemný až mystický nádech.

1. Sára Daniová

sara

2. Karolína Turková

karolina

3. Monika Schránilová

monika

4. Eliška Slavíková

eliška

5. Marie Mišanková

marie

6. Zuzana Richterová

zuzana

7. Markéta Večeřová

marketa

8. Lucie Mrvová

lucie

9. Gabriela Habásková

gabriela

10. Leona Šenková

leona

11. Ingrid Baloun

ingrid

12. Eva Kuchtová

evak

Finále Miss Prima křivky 2016 proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway. Bude se soutěžit o tyto tituly:

Hlavní tituly:

  • Miss Prima křivky 2016
  • 1. VICEMISS Prima křivky 2016
  • 2. VICEMISS Prima křivky 2016
  • MISS Prima křivky Internet 2016

Vedlejší tituly:

  • MISS Prima křivky – Žena-in 2016
  • MISS Prima křivky – Krásná XL 2016
  • MISS Prima křivky – Krásné baculky 2016
Reklama