Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude první z nich, Sára Daniová.

1. Sára Daniová

  • Datum narození: 19. 2.1996
  • Práce/škola: Mateřská dovolená
  • Znamení: Vodnář

Motto: „Žij podle své víry“

Sára Daniová

Jak bys popsala sebe samu?
Popsat samu sebe je velice těžké. Jsem obyčejný člověk a na světě není nikdo dokonalý.

Mohu o sobě říci, že jsem upřímný člověk, jsem citlivá, dá se říct, že v určitých věcech až přecitlivělá. Také jsem velmi přátelská a komunikativní. Určitě mohu o sobě napsat, že jsem vtipná - jsem takový trošku komik. (S úsměvem a radostí v tom našem světe jde všechno lépe.) Další mé velké plus je srdečnost a tendence pomáhat lidem potřebným. Měli bychom si pomáhat a snažit se žít v dobrém a míru.

Mám i negativní stránky. Mezi ně patří tvrdohlavost! Mám svojí hlavu a jdu si za tím, co chci. To můžou nejlépe potvrdit ti, co mě znají. Také jsem výbušná, občas sebekritická a najde se tam i ten nepořádek... Někdy to prostě na mě přijde a nic se mi nechce. :)

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Začala bych ráda tím, že smysl této soutěže s větší konfekční velikostí je úžasný. Mě osobně za srdce beroucí. Není to jen ledajaká soutěž... já v tom vidím mnohem víc! Vidím veliké povzbuzení, začátek něčeho nového. Jsem převelice ráda, že mohu být součástí této soutěže v pozici finalistky. Ráda bych ukázala dívkám, ženám, světu, že i plus size mají charizma, jsou krásné a sexy.

Být příkladem budoucím kráskám i ostatním. Korunku přeji každé, která má charizma. Upřímné, láskyplné a fér. (Ale jsem tu i já, a tak budu bojovat, jak jen budu moct!)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za svůj největší životní úspěch považuji boj s nemocí! Je tomu nedávno, co jsem ležela v nemocnici odtrhnuta od syna a bojovala o život. Můj stav byl velmi vážný a po dlouhé léčbě, plné strachu se podařilo, abych mohla žít normální plnohodnotný život. V takových chvílích vám proběhne hlavou tisíce myšlenek. Tím bych chtěla poděkovat mé rodině, která mi dávala naději a byla mi oporou. Dále za životní úspěch považuji samozřejmě svou rodinu a Miss prima křivky - pro mě je už výhra jen to, že jsem se dostala do finálové 12! Šla jsem na casting s tím, že to zkusím a ono to vyšlo. Je to neuvěřitelné a stát se královnou to by byl splněný sen jako v pohádce. :)

sara

Co tě nejvíce dokáže vytočit?
Vytáčí mě lež, když se něco povídá a skutečnost je jiná, lidská hloupost a pak, když mi přítel říká: ,,Nebouchej s těma dveřma od auta!“.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Rozhodně mě potěšil postup do finále Miss prima křivek. :)

Čeho se nejvíc bojíš?
Bojím se spousty věcí - nemoci, strach o rodinu, svým způsobem i našeho světa (některé věci, co se dějí, jsou ošklivé a děsivé). Strach je, byl a bude. Ať už co se týče nemocí, rodiny, světa, smrti... strach je tedy součást našeho života.

Co pro tebe znamená rebelie, téma našeho ročníku? Jsi rebelka?
Rebelka pro mě znamená: Krásná, sexy, rajcovní žena v kůži (latexu), s lehkou nadrzlostí, která má však své meze.

A ano, rebelka svým způsobem jsem! Nikdy jsem nebyla nejposlušnější, a čím víc všichni říkají ano, já říkám NE !!! :)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Každý je jiný, každý je jinak krásný, zajímavý a jedinečný. Líbí se mi různorodost lidí. Mám ráda, když jsou lidé samy sebou. :)  Nelíbí se mi, když lidé se snaží kopírovat ostatní, jelikož každý je originál.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Má představa štěstí je mít šťastnou, zdravou, spokojenou rodinu, ale to je samozřejmostí. Krom toho, mé štěstí by bylo také dělat povolání, které mě baví, a to je se věnovat plus size modelingu na plno nejen v ČR, ale i v zahraničí. A veliké štěstí by bylo vyhrát v této soutěži.

Finále Miss Prima křivky 2016 proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway.

Foto: Lucie Kout

Čtěte také:

Reklama