Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude sedmá z nich, Markéta Večeřová.

7. Markéta Večeřová

  • Datum narození 15. 7. 1989
  • Práce/škola: Zdravotní sestra momentálně na mateřské dovolené
  • Znamení: Rak
  • Motto: „Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál.“

Jak bys popsala sebe samu?
Dobrosrdečná a věčně se usmívající. Jsem přátelská, komunikativní, spolehlivá, společenská, ale i trochu samotářská. Mám ráda lidi, zvířata, přírodu a výlety po naší krásné zemi. Miluji svoji rodinu, přátele, práci. Jsem citlivá, upřímná, pečlivá, mám ráda pořádek, smích, jaro, podzim a Vánoce. :)

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Jsem cílevědomá a jdu si vždy za svým cílem. Vše co se nyní děje kolem mě je pro mne obrovská výzva a já sebe ani porotu, která mě vybrala do finále, nezklamu a pojedu až do konce na maximum!

MV

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Že jsem pravě teď tam, kde jsem. Každý den je pro mě životní úspěch. :)

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Dokáže mě opravdu vytočit, když vím, že mám pravdu a druhý mi ji vymlouvá, že to tak není (viz můj manžel) :) Když dám do pračky pár ponožek a vytáhnu jen jednu :) Když koukám na večerní zprávy, když se mi nedaří dělat věci podle svých představ, když se těším po náročném dni domů na svou oblíbenou dobrotu a mezitím mi ji někdo sní.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Že jsme s manželem získali stavební povolení. A také to, že jsem se umístila ve finálové dvanáctce Miss prima křivky 2016. :)

Čeho se nejvíc bojíš?
Tmy, malých prostor, výšek, žraloků.

MV portét

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Já jsem rebelka každým coulem! :) O tom by mohla vyprávět spíš má maminka a tatínek, kteří se mnou neměli vůbec jednoduchou pubertu, tímto jim veřejně hrozně moc děkuji za to, jak mě vychovali a že to se mnou vydrželi.

Já vidím rebelii v tom, chovat se aspoň na okamžik tak jak se chováme jen v našich myšlenkách. :) Takže šup, jdeme se všichni povinně hlasitě smát, křičet, skákat a užívat si to. Jestli stojíme ve frontě v obchodu či v koloně, anebo jdeme jen tak po ulici, to je jedno, nekoukejte na to, že si na vás lidi ukazují a nejspíše v duchu přemýšlí, jaké je číslo na Chocholouška. Prostě buďte aspoň na okamžik opravdu sami sebou! Žijeme jen jednou a je potřeba si život rebelsky užít!

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Na druhých se mi určitě nejvíce líbí úsměv! :) Když se nebojí říct otevřeně, co si myslí, smysl pro humor, lidskost, pracovitost, upřímnost, pečlivost, dochvilnost, jdou si za svými sny a jsou optimističtí. Nelíbí se mi, když neumí druhým přát štěstí, neumí druhým pomoci, když lžou, nechtějí pracovat, věčně za vším hledají to špatné a jsou pesimističtí.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Pro mne je největší štěstí, když je celá má rodina zdravá, spokojená a hlavně, když je mám všechny blízko sebe.

Čtěte také:

Reklama