Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude pátá z nich, Marie Mišanková.

5. Marie Mišanková

  • Datum narození: 17. 1. 1989
  • Práce/škola: Pracuji ve společnosti ALOve - obchod s diamanty
  • Znamení: Kozoroh
  • Motto: Jaké si to uděláš, takové to máš :)

Jak bys popsala sebe samu?

Jsem přátelská a nekonfliktní, ale pokud mě někdo opravdu naštve, tak dokážu i já vystrčit rohy a být zlá :) Asi jsem i dost umanutá, pokud opravdu něco chci, tak si za tím jdu, ať to stojí, co to stojí. Vím, jak tuto vlastnost považovat, zda za dobrou či špatnou. Jinak jsem milá, usměvavá a opravdu moc ráda poznávám nové lidi. Pokud mi někdo ublíží, tak odpustím, ale nezapomenu.

marie

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Protože jsem svá, jsem cílevědomá, a když si něco umanu, tak si za tím pevně jdu a já si nyní umanula, že chci zvítězit! :)))

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Tuto soutěž, že jsem se dostala až do top 12! :)

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Když mi někdo křivdí a lže.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Úspěch v soutěži Miss Prima Křivky.

Čeho se nejvíc bojíš?
Pavouků! :D

marie m

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Myslím si, že každá žena nebo slečna má v sobě kousíček rebelie, potom už jen záleží, jak s tím nakládá. Musím říct, že jsem pro každou špatnost. Čím vetší průšvih tím větší legrace :) (Samozřejmě v rámci zákona :D) Jsem ještě celkem mladá a svobodná, takže užívám života jak to jen jde :) Nejlepší je chodit z párty rovnou do práce ;)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Mám ráda upřímnost ať je jakákoli. Upřímnost je v dnešní době vzácnost. A co ráda nemám? Nemám ráda závist a faleš.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Kdybych se dokázala někam dostat v plus size modelingu, to by bylo pro mě veliké štěstí. V životě něčeho dosáhnout a být na sebe opravdu pyšná. A taky mít jednou krásnou a zdravou rodinu. Milujícího manžela a zdravé dítě. :)

Čtěte také:

Reklama