Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude osmá z nich, Lucie Mrvová.

8. Lucie Mrvová

  • Datum narození: 10. 3. 1994
  • Práce/škola: Domov seniorů Prostějov, pracovnice přímé obslužné péče
  • Znamení: Ryba
  • Motto: „Celý život na plný plyn!“

Jak bys popsala sebe samu?
Jsem veselá, přátelská, upřímná a spolehlivá. Mám i špatné vlastnosti. Řekla bych, že dělám věci bez rozmyšlení a jsem hyperaktivní. Moji přátelé o mě říkají, že jsem nafrněná! :D

LM

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Pokud bych měla stát na stupních vítězů právě já, budu svým charismatem vzor pro ostatní. Chci ukázat všem ženám, že krásná je každá z nás. Ženy oblých křivek jsou také půvabné a mají svůj sex-apel. Každá z nás si přeje, aby vyhrála právě ona, proto vydám pro korunku maximum. Tím bych chtěla motivovat další ročníky MISS Prima křivky, aby se nestyděly za svoji postavu, a ukázaly všem, že krása nespočívá v mírách 90-60-90. Touhle soutěži chci získat nové zkušenosti.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Mým největším úspěchem v životě je moje práce, která mě baví. Dále také to, že jsem se dostala v téhle soutěži až do finálové dvanáctky.

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Neupřímnost lidí!

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Nejvíce mě potěšila rodina a přátelé, například co se týká téhle soutěže MISS Prima křivky. Mám v nich velkou podporu, kterou jsem nečekala.

Lucie Mrvová

Čeho se nejvíc bojíš?
To můžu říct jedním slovem, bojím se samoty. Všechno ostatní jsou maličkosti.

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Určitě ano, myslím si, že tohle slovo mě vystihuje. Nebojím se ničeho a jsem pro každou výzvu, viz moje motto.

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Mám ráda upřímné lidi se smyslem pro humor. Takový ten společenský typ lidí. A co nejvíc nemám ráda, je faleš.

Jaká je tvoje představa štěstí?
Moje představa štěstí je zdraví mé a mých nejbližších. Další, co bych mohla říct, je mít po svém boku člověka, s kterým se budu cítit v bezpečí.

Čtěte také:

Reklama