Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude desátá z nich, Leona Šenková.

10. Leona Šenková

  • Datum narození: 7. 4. 1993
  • Práce/škola: mateřská dovolená, OSVČ- hudební činnost/ zpěvačka
  • Znamení: Beran
  • Motto: „Život je boj, ale stojí za to!“


Jak bys popsala sebe samu?
Znám své kladné stránky, ale moc dobře znám i ta svá negativa. Nemám ráda lidi, kteří se jen chlubí, jací výborní jsou, ale už nepoodkryjí své stinné stránky. Já jsem tedy rozhodně tvrdohlavá, teď co jsem starší je to snad lepší, ale nemám ráda, když v něčem nemám pravdu, jdu si pevně za svým cílem, ačkoli to má někdy i drsné překážky.

Když mi někdo ublíží, dokážu mu to vrátit v plných obrátkách. Jako malá holka jsem byla i urážlivá a umíněná, ale dnes už někdy vím, že je zbytečné se rozčilovat. Když mám co říct, pak skáču lidem do řeči. Ale na druhou stranu se pod kůrkou tvrdé holky skrývá taková ta citlivá holčička, podám ruku lidem v těžké chvíli, ráda pomáhám lidem, dětem, seniorům, vyslechnu si lidi kolem sebe a člověk si může u mě vylít srdíčko a dobře poklábosit u sklenky bílého vína.
Leona Šenková

Proč bys měla vyhrát právě ty?
To je těžká otázka. Každý člověk je osobnost. Každý má to své „waw“. Říká se, že vyhrát musí ten nejlepší, ale také se říká, že nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se. Asi každá z nás chce vyhrát. Je to skvělý pocit docílit svého cíle. Ale musím odpovědět na vaši otázku... Měla bych vyhrát proto, že se umím smát, udělat si ze sebe legraci, mám ráda lidi, nové šance, mám už nějaké zkušenosti s vystupováním a také se říká, že jsem brzy vyspěla a své názory mám pevně srovnané v hlavě. Vždy ze mě chrčela energie a síla a já ji chci rozdávat kolem sebe a méně sebevědomím holkám být vzorem v tom, že každá z nás je prostě sexy a sweet!

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Už od mala jsem se ráda ukazovala a předváděla. Byla jsem takovým komediantem a to mi zůstalo dodnes. Hrála jsem na tahací akordeon, zpívala, pak jsem měla kapelu, ve které jsem zpívala heavy metal, tam se ve mě odkryl ten kus dračice a ukázalo se mé pravé já. To vše byla cesta k tomu se pořádně vyzpívat, získat sebevědomí, umět mluvit ve společnosti a můj největší úspěch nastal, když jsem skončila na 8. místě v Superstar z 13.000 zpěváků, a to jen v Praze. Splnil se mi sen a já tu svoji komediálnost mohla začít plně využívat až dodnes, doufám, že to půjde dál. Také mi ta zkušenost otevřela oči a z naivní holčičky se stala žena. (snad) :D

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Ha! Tak každopádně nespravedlnost a lži. Víc se k tomu nemám co dodat.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Snažím se těšit každý den z něčeho, že jsme zdraví, že máme své rodiny, přátelé... ale nejvíc mě v poslední době potěšilo vydání nového videoklipu k písni „Jano“. Byla to náročná a delší cesta než se vše dalo do kupy. A také můj postup do této soutěže! :-)

Čeho se nejvíc bojíš?
Bojím se smrti svých blízkých. Nedávno mi zemřel dědeček a teď už vím, co je smrt za radikální změnu v životě. Bojím se, že by se mi rozpadla vlastní rodina, je to pro člověka takové ponížení, že to nezvládl, že nezvládl tu roli matky-otce- dítěte. Trápil by mě rozpad mé kariéry, kolik člověk do toho vložil sil a úsilí...Vždy věřím v dobré zítřky.

Leona Šenková po

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Na Youtube k jednomu mému klipu jsem četla komentář od fanouška: „Tu tím metalem krmili už od plínek“. Moc mě to potěšilo. Na rebelku si člověk nesmí hrát, to člověk musí mít v sobě a svém srdci. Já to navíc vždy poznám, když se někdo snaží vžít se do té role rebela, ale není to on! Je to určitá nespoutanost, užívat si život v plném proudu a prostě naplno žít! U mě to bylo tak, že kamkoli Leona přišla, vědělo se o ní. Sem tam jsem někde způsobila nějaký malý průser nebo trapas, to vše ale nechtěně, jako například občasné spaní u kamarádů, v parku... Je to určitá svoboda, proto je dodnes mým oblíbeným žánrem punk. Prostě „kožená bunda, číro... takový to kdysi bylo…“ Takže ano, jsem rebelka a nikdy jsem se za to nestyděla. Alespoň budu mít jednou na co vzpomínat. ;-)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Nejvíc si rozumím s lidmi, kteří jsou společenští, usměvaví, upovídaný, upřímní a féroví. Musím z toho člověka cítit pozitivní energii a hlavně upřímnost, na tom asi stojí i přátelství. Já tomu říkám člověk „na pohodu“. Zároveň nemám ráda lidi, kteří jsou falešní a lžou ve svůj vlastní prospěch, takovým já říkám zase „křiváci“. Pak se do svých lží zamotají, a to už pak poznám, že ten člověk je neupřímný, to není nic pro mě. Jsem ráda, že mám pár přátel, kteří jsou na mojí vlně, a se zbytkem se bavit nemusím, a když, tak jen ze slušnosti. ;)

Jaké je tvoje představa štěstí?
Mít kolem sebe dobrý kolektiv přátel a lidí, kde se člověk cítí v pohodě a kde může jednat na rovinu a cítit se bezpečně a jistě.

Čtěte také:

Reklama