Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude druhá z nich, Karolína Turková.

2. Karolína Turková

  • Datum narození: 19. 11. 1996
  • Práce/škola: Od září studentka Mezinárodní konzervatoře (obor: populární zpěv), letos maturita na SOŠ pedagogické (obor: předškolní a mimoškolní pedagogika)
  • Znamení: Štír

Motto: „Žádný cíl není tak vysoko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů“

Turková

Jak bys popsala sebe samu?
Jsem cílevědomá, optimistická a extrovertní dívka, co žije hudbou a módou. Dokážu být milá, někdy až moc obětavá, komunikativní. Jako každá bytost mám i své zápory. Jsem tvrdohlavá, paličatá a naivní, těší mě. 

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Šanci vyhrát mají opravdu všechny finalistky. Příjemně jsem zapadla do kolektivu a vítězství bych přála opravdu každé rebelce. Pro mě už je výhra jen to, že jsem se dostala takhle daleko. Ovšem kdybych tou vyvolenou byla právě já, tak bych všem médiím ukázala, že i holka „krev a mlíko“, co kdysi byla považována za šedou myš, může něco dokázat!

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Před soutěží to bylo především přijetí na konzervatoř a úspěšné výkony na pěveckých koncertech. Nejvíce si ale cením toho, že mám tu čest být jedna z rebelek!

Co tě nejvíce dokáže vytočit?
Když mi někdo lže, dává mi falešné naděje, hraje si na někoho, kým není. Být sám sebou je ze všeho na světě nejdůležitější, i když třeba hrajete ve filmu a snažíte se ztvárnit postavu, tak jedině po svém.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Úspěšné složení maturitní zkoušky z klavíru. Ostatní mě ještě čeká, tak uvidíme, jak to dopadne.

Turková portét

Čeho se nejvíc bojíš?
Jednoznačně odmítnutí. V dětství jsem měla problém s adaptací ve skupině. Od doby, co jsem na střední, jsem nad strachem zvítězila.

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Rebelie aneb něco nesprávného, divokého... Ano, jsem rebelka. Když se mi něco nelíbí, na plnou pusu nemám problém to říct, bez ohledu na následky. Jednám zbrkle bez dlouhého přemýšlení, jsem svá, oblékám se podle sebe, bez ohledu na to, zda se to někomu líbí. Nikdo mi nedokáže poradit natolik, jako mé vlastní uvážení.

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Mám ráda pozitivně naladěné lidi, se smyslem pro humor, co si na nikoho nehrají. Odpuzují mě lidé, co jsou namyšlení a cítím u nich, že jim nemohu pomalu věřit ani „ahoj“.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Štěstí je něco, co nás činí šťastnými. Být zdraví, dělat to, co nás baví. Mít kolem sebe lidi, které nadevše milujeme, a to hlavně rodinu a přátelé. Štěstí má šanci najít každý z nás. A když máme tu možnost, nenechme ji uniknout mezi prsty. :)

Foto: Lucie Kout

Čtěte také:

Reklama