Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude jedenáctá z nich, Ingrid Baloun.

11. Ingrid Baloun

  • Narození: 6. 11. 1991
  • Práce/škola: Jihočeská univerzita v ČB, Zdravotně sociální fakultu a obor Rehabilitační - psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory
  • Znamení: Štír
  • Motto: „Co mě nezabije, to mě posílí!“ :)

Jak bys popsala sebe?
Kamarádi o mně říkají, že jsem velice energická. Je pravda, že toho chci stihnout hodně a také se o to usilovně snažím. Moje velké plus je, že jsem velice včasná (chodím na schůzky klidně i dvacet minut dopředu, jen abych nepřišla pozdě), s tím souvisí mé negativum, že jsem v určitých věcech velká perfekcionalistka.

Ingrid Baloun

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Ráda bych vyhrála, abych mohla dokázat, že i ženy, které nemají 90-60-90 mohou být krásné. A výhru bych použila nejen pro sebe, ale i pro moje blízké. Slíbila jsem mým dobrým přátelům z Rolničky párty na oslavu výhry! :) (Rolnička je křesťanské centrum poskytující sociální, vzdělávací, terapeutické, pracovní a rehabilitační služby šité na míru dětem a dospělým s různými typy postižení a jejich rodinám z Táborska, především okolí Soběslavi.)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Můj největší úspěch? Za úspěch považuji své studium.

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Když se někdo se mnou pře a já dobře vím, že mám pravdu. A také jsem hodně včasná, tak asi to, že má někdo více jak čtvrt hodiny zpoždění a ani se neomluví.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Určitě podpora od manžela ve věcech, které mě baví a hlavně jeho podpora ve stresu před státnicemi. :)

i. BALOUN

Čeho se nejvíc bojíš?
Bojím se bouřky a toho, že nedokončím školu, to je pro mě velký stres.

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Rebelka pro mě znamená, že se člověk úplně neřídí podle pravidel. Není to taková ta poslušná maminčina holčička. Celou svou pubertu jsem byla hrozný rebel! :)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
U lidí obdivuji jejich pozitivní přístup a energii. Ale nemám ráda nedochvilnost.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Štěstí je pro mě hlavně zdraví celé mé rodiny a mých kamarádů.

Čtěte také:

Reklama