Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude devátá z nich, Markéta Večeřová.

9. Gabriela Habásková

  • Datum narození: 20. 9. 1990
  • Práce/škola: Rodičovská dovolená, živnost ve svatební odvětví (tvorba svatebních doplňků)
  • Znamení: Panna
  • Motto: „Jediný způsob jak něco změnit, je dělat nečekané věci.“

Jak bys popsala sebe samu?
Řekla bych, že jsem spolehlivá, přátelská, umím naslouchat a také jsem empatická a obětavá. Z negativních stránek je asi nejvýraznější má tvrdohlavost a také občasná náladovost.

GH

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Nerada bych říkala, že bych měla vyhrát právě já.  Ať vyhraje ta nejlepší z nás! Ale když už bych to měla být opravdu já, jakože samozřejmě ano :), chci ukázat ostatním, že i ženy, které nemají 90- 60 – 90, mohou být okouzlující, šarmantní a sexy. Chtěla bych propagovat naše nespoutané křivky, aby se konečně dostaly do podvědomí lidí, jako normální věc, kterou budou ostatní obdivovat a ne jen odsuzovat. A co očekávám? Spoustu nových zážitků, zkušeností a přátel.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Svoji malou živnost ve svatebním odvětví, která je mou prací, ale zároveň koníčkem. A také překonávání sebe sama.

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Nedochvilnost, bezmoc, lži, hloupí lidé, a někdy i manžel. :)

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Postup do finále, krásné počasí a rozkvetlé květiny.

Gabriela habásková

Čeho se nejvíc bojíš?
Ztráty rodiny a blízkých, nemoci, selhání, samoty, zrcadla! :) 

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Rebelie pro mě znamená vzpoura proti pravidlům a očekávání. Menší rebelka, která se skrývá za slovem matka, ale o mém dřívějším rebelství, by spíše mohla vykládat moje maminka! :)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Mám ráda čestnost, toleranci, poctivost, upřímnost, spolehlivost a ochotu. Naopak nemám ráda sobeckost, zlobu, neslušnost, bezohlednost, podlézavost, nespolehlivost a lenost.

Jaká je tvoje představa štěstí?
Život bez válek a lidského utrpení, pevné zdraví, rodina, ale i výhra v loterii. A jak řekl John Lennon: „Když mi bylo 5 let, máma mi vždycky říkala, že štěstí je klíček k životu. Když jsem pak šel do školy, ptali se mě, čím chci být, až vyrostu, napsal jsem: Chci být šťastný. Řekli mi, že jsem nepochopil zadání. Já jim odpověděl, že nepochopili život.“

Čtěte také:

Reklama