Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude dvanáctá z nich, Eva Kuchtová.

12. Eva Kuchtová

  • Datum narození: 11. září 1982
  • Práce/škola: Nyní jsem v domácnosti
  • Znamení: Panna
  • Motto: „Život je boj, láska je hřích... Proto si pamatuj, že výhrou je smích.“

Jak bys popsala sebe samu?
Mezi mé pozitivní stránky určitě patří starostlivost. Také to, že se pořád usmívám, jsem pro každou srandu a také umím podat pomocnou ruku. Z těch negativních rozhodně vím o svém puntičkářství. Také je pro mne velmi těžké, pokud mi někdo ublíží, zapomenout. Prostě nezapomínám. A říkám věci na rovinu (,ale to nevím, jestli je negativní, nebo pozitivní).

Eva Kuchtová

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Chci ukázat, že nezáleží na tvaru postavy, zda jste silná nebo tenká, především záleží na tom, jaká jste osoba uvnitř. Jak se dokážete prezentovat ostatním lidem kolem sebe, jak vás vnímá okolí. A tato soutěž nám dává tu možnost ukázat všem lidem naší vnitřní krásu, a že zde nezáleží na tom, jak vypadáte z venku.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Podle mého názoru je můj životní úspěch, že jsem zdravá a zdraví mi slouží. Pak taky, že mám vzdělání, mám co jíst a mám střechu nad hlavou. V dnešní době je to těžké...

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Nejvíce mě dokáže vytočit, když mi někdo záměrně lže.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
V poslední době mě potěšilo, když jsem se dozvěděla, že jsem postoupila do finálové 12! :)

Čeho se nejvíc bojíš?
Nejvíce se asi bojím smrti, protože nevím, co mě čeká...

E. Kuchtová

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Podle mě je rebelie žít život podle svého, vymykat se pravidlům. A zda jsem já rebelka? Svým způsobem ano. Dokáži porušovat pravidla. Každá žena má v sobě rebelku. Jen některá to dává najevo a jiná to maskuje... Uvidíte sami v tomto ročníku MISS Prima křivky - budeme Rebelky s velkým R! :-)

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Na druhých se mi líbí, když dokáží být upřímní, i když to někdy není lehké, umí být veselí a dokáží si ze sebe udělat srandu. A když mají šarm i šmrnc. :-) Nelíbí se mi lidé, kteří se povyšují, jsou arogantní, pomlouvají, závistiví, lžou a vymýšlejí si a cítíte z nich negativní energii.

Jaká je tvoje představa štěstí?
Má představa o štěstí je mít rodinu, být všichni zdraví, umět si vážit jeden druhého. Umět si užívat i maličkostí a nakonec mít i dostatek peněz, i když vím, že peníze nejsou všechno, ale bez nich žít bohužel nejde...

Čtěte také:

Reklama