Miss Prima křivky je soutěž pro ženy, které možná neodpovídají měřítkům současného modelingu, přesto jsou mladé, krásné, zdravé a plné chuti do života! Letos započal již třetí ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 15. 9. 2015 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude Lucie Petrová.

Lucie Petrová
28 let, sociální pracovnice v oblasti duševních nemocí. Organizace: Péče o duševní zdraví, HK.
Lucie zvolila pro volnou disciplínu street dance.

lucie

Jak bys popsala sebe samu?
To je těžká otázka. Myslím, že se dost mých povahových rysů odráží ve znamení zvěrokruhu, ve kterém jsem narozena, a to v Blížencích. Jsme komunikativní, společenští a akční, ale zase na druhou stranu chaotičtí a nestrukturovaní. Plno věcí máme rozdělaných, ale málokterou dokončíme. Já osobně sama sebe vnímám jako člověka otevřeného a spontánního, což se někdy projevuje velkou netrpělivostí a zbrklostí. Ráda rozdávám lidem kolem sebe radost, optimismus a lásku. Co ale v životě nesnáším, je lež a přetvářka. Většinou na mně spolehlivě každý pozná, co cítím a co si myslím. Říkám to, co si myslím, i v případě, že by se to říkat nemělo. Za svou silnou a zároveň slabou stránku považuji velkou citlivost, jak k sobě, tak i vůči druhým, a tak to někdy dopadá tak, že si určité věci beru až příliš k srdci. Vyznívá to trochu samolibě, takže ještě dodám, že jsem naprosto netechnický typ a přimontovat si něco v bytě je pro mě velkým problémem. Jo, a taky při jídle mlaskám a hrozně nahlas se směju.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Za svůj největší životní úspěch považuji to, že jsem v životě šťastná. Ale abych uvedla něco hmatatelného, tak si určitě vážím toho, že jsem dodělala vysokou školu a dělám práci, která mě naplňuje, kterou jsem dělat chtěla a ve které jako člověk neustále rostu. Pak jsem také vděčná za to, že jsem se dostala do světa modelingu. Vlastně každá práce v této oblasti pro mě byla radostí a setkáním se zajímavými lidmi. Poštěstilo se mi vycestovat mimo hranice Česka, kde jsem měla tu čest předvádět vedle modelek světového formátu. Přála bych to zažít každému. 

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Proč bych měla vyhrát? No to je jasné, zajistila bych světový mír, nakrmila hladové a spasila všechny lidi na tomhle světě! :) Vedle toho mám v modelingové branži zkušenosti, které mohu zúročit. A samo sebou bych důstojně reprezentovala v Americe! Vítězství bych moc přála Kačence Sadílkové. Už na castingu jsem měla šanci poznat pár úžasných bab, na které se těším, ale Kačku znám nejdéle. Pro mě je to žena s velkým Ž.

 lucie2

Co tě dokáže nejvíce  vytočit?
Už jsem zmínila lež. Vedle toho nespravedlnost a vědomí toho, že se určité věci nedají změnit. A taky mě rozčiluje jistý druh člověka, tzv. „pan chytrák“ – všude byl, všechno zná a od všeho má dvoje klíče.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Zrovna včera jsem viděla koncert mé oblíbené skupiny, stála jsem přímo pod pódiem! :) To vám bylo radosti! Samozřejmě mi ohromnou radost udělal postup do finále této soutěže a postup za Česko do soutěže Miss plus size Germany by Ulla Popken, kdy castingy probíhaly po celé Evropě. Ale těší mě i takové běžné věci, jako že zrovna svítí sluníčko a je hezkej den.

Čeho se nejvíc bojíš?
Řízení auta! Sama o sobě říkám, že i kolo je pro mě dost nebezpečný dopravní prostředek. Ale věřím, že to jednoho krásného dne překonám. Asi bych potřebovala nějakého trpělivého muže, který by mě to naučil.

S 11. finalistkou Miss Prima křivky 2015, Janou Polednovou, se seznámíte již tuto středu. Poté spustíme hlasovaní o Miss Prima křivky magazínu Žena-in.cz - už jste si vybrala svoji favoritku?

Photo Copyright (c) Petr Kurečka, šperky: Chartage, šaty: Ever-Pretty - ePretty.cz

Koho už znáte:

Čtěte také:

Reklama