Miss Prima křivky je soutěž pro ženy, které možná neodpovídají měřítkům současného modelingu, přesto jsou mladé, krásné, zdravé a plné chuti do života! Třetí ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 15. 9. 2015 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude Lenka Weinerová.

Lenka Weinerová
34 let, Učitelka 1. stupně ZŠ v Plzni
Jako volnou disciplínu zvolila orientální tanec s šavlí na hlavě.

 lenka

Jak bys popsala sebe samu?
Jaká jsem? Někdy ztřeštěná, jindy melancholická. Velmi komunikativní, což někdy může být i na škodu.  Temperamentu mám na rozdávání. Myslím si o sobě, že jsem dost romantická. Ráda se podívám na filmy z 1. republiky. Časomíra nepatří k mým oblíbencům. Domnívám se, že jsem obětavá. Ráda pomůžu, a to nejen přátelům. Pokud mě někdo zklame, mám paměť jako slon. Zkrátka jsem žena tisíce a jedné tváře.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Jestliže to vezmu chronologicky pozpátku, tak to určitě bude postup do finále této soutěže. Dále to je získání trvalého pracovního poměru v práci, která mě baví a naplňuje, a s tím souvisí i ukončení studia. V neposlední řadě jsem hrdá na svůj byteček, který jsem si víceméně zrekonstruovala sama.

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Vnější pomíjivou krásu nechám na posouzení ostatním. A proč bych měla být zrovna já vítězkou? Možná proto, že se snažím v lidech vidět to dobré, světem chodím se svým srdcem na dlani, a to pozitivní bych za pomoci korunky mohla předat více ženám a nejen jim. Škoda, že nemůžeme vyhrát všechny.

lenka2

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Spolehlivě mě dokáže vytočit neomalenost a hulvátství. Prostě když lidé neberou ohled na ostatní živé bytosti. Jsme vyspělá společnost 21. století, a proto se domnívám, že trochu kultury v mezilidských vztazích by neuškodilo.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Snažím se v každém dni najít alespoň malou radost či potěchu. Ale velkou radostí je pro mě uzdravení sestřina králíčka, postup do finále a náhodné setkání s kamarádkou ze základní školy.

Čeho se nejvíce bojíš?
Stejně jako každý člověk mám své malé strachy a obavy. V tomto nejsem výjimkou. Asi největší strach mám z tarantule za krkem a hadů na hrudi.

S další finalistkou Miss Prima křivky 2015, Salmou Vondrovou, se seznámíte už tento pátek.

Photo Copyright (c) Petr Kurečka, šperky: Chartage, šaty: Ever-Pretty - ePretty.cz

Koho jsme vám už představili:

Čtěte také:

Reklama