Miss Prima křivky je soutěž pro ženy, které možná neodpovídají měřítkům současného modelingu, přesto jsou mladé, krásné, zdravé a plné chuti do života! Třetí ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 15. 9. 2015 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude Kristýna Kutílková.

Kristýna Kutílková
25 let, Asistentka IT ve státní správě
Vzhledem k tomu, že se věnuje divadlu, jako volnou disciplínu zvolila divadelní monolog.

kristina

Jak bys popsala sebe samu?
S touhle otázkou se mi vybavil psychotest, který jsem dělala, když jsem nastupovala do zaměstnání. :) Otázka zněla: „Napište pět kladných vlastností a pět záporných“. Tak lehká otázka, ale zároveň pořádný oříšek! Takže to vypadalo asi tak: Kladné - obětavá, naslouchavá, upřímná, přátelská, otevřená. Negativní - paličatá, občas líná a bordelářská, neústupná, držkatá. A i přesto jsem testem prošla! Takže jaká jsem? Prostě úplně normální ženská. :)

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Každé ráno, když se vyhrabu z postele a přežiji den. :) A teď opravdu, jelikož se považuji za velice průměrného člověka, co se všeho nadání týče, tak to nejsou žádné ohromující úspěchy, ale pro mne je asi největší úspěch to, že si opravdu plním své sny. Několik let hraji divadlo a poštěstilo se mi i si zahrát v Městském divadle Kladno, což byla úžasná zkušenost a pro amatérského herce obrovská pocta. A samozřejmě finále téhle soutěže. Je to opravdu splnění tajných snů a jsem za to tak ráda, že to slovy nelze popsat! A doufám, že mi stále vydrží ta urputnost si své sny plnit. :)

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů? 
Proč bych měla vyhrát právě já? Protože jsem se prostě pro tenhle svět narodila! :) Kamera, foťák, pódium, molo - tam se cítím nejlíp a jsem to prostě já! :) A ráda bych se věnovala problematice nedostatku sebevědomí u žen, mám ve svém okolí pár takových, které se bojí jít i do tělocvičny, což není správné. A jak jinak jim dokázat, že si lze plnit své sny, než jim to názorně ukázat a pomoci i jim se posunout dál! A pokud bych nebyla mezi finalistkami, měla by to rozhodně být Simonka Hodálová! Je to úžasná osoba s velikým srdcem a ohromným smyslem pro humor, a ty její očiska plné jisker jsou prostě k sežrání, ale jelikož tu jsem, tak prostě já! :)

kristina2

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Nejvíce mne dokáže vytočit lidská hloupost. Nemám ráda, když lidi soudí na první pohled a když soudí podle absolutně nesmyslných měřítek, vytočí mě některé hodnoty dnešního světa. A asi jako každý nemám ráda faleš a neupřímnost. Jinak mě dokáže brilantně vytočit můj budík a občas také někdo z kolegů. :)

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo? 
Když jsem zveřejnila účast v této soutěži, obávala jsem se reakcí lidí kolem mě. A bylo dokonalé zjistit, že mám kolem sebe opravdu skvělé lidi, kteří mi den co den dávají najevo jak moc mi fandí v tom, co dělám, a stojí při mně! Věděla jsem, že se obklopuji fajn lidmi, ale opravdu jsem až slzu zamáčkla, když jsem viděla tolik podpory! Jinak se snažím radovat se i z maličkostí. :) Nějak si člověk musí umět zlepšit den.

Čeho se nejvíce bojíš?
Strachů je v mém životě jako v životech jiných mnoho. Mám například panickou hrůzu ze tmy, pavouků, létajícího hmyzu a jiné havěti, ale nejvíce ze všeho mám strach z nevyléčitelné nemoci. Bojím se, že bych nedokázala být tak silná, abych se něčemu takovému postavila čelem. A pro ulehčení, momentálně když se kolem mě všichni žení, se obávám toho, že už na mne nikdo nezbude a zůstanu sama. :D

S další finalistkou Miss Prima křivky 2015, Simonou Hodálovou, se seznámíte již v pondělí!

Photo Copyright (c) Petr Kurečka, šperky: Chartage, šaty: Ever-Pretty - ePretty.cz

Finalistky, které už znáte:

Čtěte také:

Reklama