Miss Prima křivky je soutěž pro ženy, které možná neodpovídají měřítkům současného modelingu, přesto jsou mladé, krásné, zdravé a plné chuti do života! Letos odstartoval třetí ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 15. 9. 2015 v divadle Hybernia. Postupně jsme vám na našem magazínu představili všechny finalistky, dnes je tu poslední z nich, Jaromíra Polednová.

Jaromíra Polednová
24 let, Administrativní pracovnice – Úřad práce, Zlín
Jako volnou disciplínu zvolila tanec.

 jaromira

Jak bys popsala sebe samu?
Optimistická, veselá, kamarádská. Na druhou stranu i strašný nervák a tvrdohlavý býk. Jako obrovský nedostatek - moje občasná lenost.

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Když jsem s přítelem zkusila divokou jízdu rallye v lese. To jsem překonala asi veškeré moje hranice strachu. Můj tlak tehdy přesahoval všechny meze a tímto zdravím moje rodiče, kteří samozřejmě o ničem takovém nesmí vědět, jelikož bych i ve svých 24 letech dostala „pár facek“. Další úspěchy snad ty školní, i když ještě nejsou zdaleka dokončené.

Proč bys měla vyhrát právě ty? A které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?
Vyhrát bych měla právě proto, že mezi holkama dominuji asi největší výškou (185 cm), a to se jen tak nevidí. Komu bych přála výhru, těžko říct, jelikož se s holkama zas tak ještě neznám. Ale určitě by to měla vyhrát ambiciózní  a optimistická holčina, která má tu kuráž ukázat světu, co v ní je.

jaromira2

Co tě dokáže nejvíce vytočit?
Ze všeho nejvíc mě dokáže vytočit nedochvilnost. Nenávidím, když se někdo jen o pár minut zpozdí (přítel pravidelně chodí asi o 20 minut později, takže tady jde aspoň vidět má trpělivost a taky, že láska překoná všechny hranice), natož tak já. A taky když vím, že mám pravdu, a někdo se mi to snaží vyvrátit.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Sestřiny atestace. Jsem na ni moc pyšná. Ale když to mám přebrat na svoji osobnost, tak asi postup do finále Miss Prima křivky.

Čeho se nejvíce bojíš?
Nejvíc se bojím spících lidí! Protože to, co občas dokážou ze sebe vydat, ať už moji rodiče, sestra, synovec nebo přítel, tak to musí v noci při mně stát všichni svatí, abych v noci znovu vůbec usnula a noc přežila ve zdraví.

Jana Polednová je 11. a poslední finalistkou Miss Prima křivky. Brzy spustíme hlasovaní o Miss Prima křivky magazínu Žena-in.cz - už jste si vybrala svoji favoritku? Sledujte rubriku Společnost!

Photo Copyright (c) Petr Kurečka, šperky: Chartage, šaty: Ever-Pretty - ePretty.cz

Představili jsme vám tyto finalistky:

Čtěte také:

Reklama