Jak? Tak to se dočtete v čerstvém rozhovoru s loňskou Miss Prima křivky, profesí nejen tajemnicí, ale také herečkou, zpěvačkou, tanečnicí a také úspěšnou modelkou.

Miss

Foto: Petr Kurečka

Když jsme spolu seděly posledně, padala jsi přívalem práce přímo „na ústa“. Už se to trošku uklidnilo? Máš více času sama na sebe a relax? 
Je pravdou, že při zkoušení představení Cyrano od října do prosince jsem neměla čas absolutně na nic, to jsem zažívala něco, co jsem doposud ještě neznala. Zkoušelo se každý všední den 4 hodiny, takže jsem vůbec nestíhala svou práci tajemnice v divadle. Do toho jsem odcházela večer na představení nebo na „missí“ akce či zkoušky s kapelou... teď je situace (opravdu jen) o chloupek lepší - dnes mám první den volna po 3 týdnech nepřetržitého provozu. :-) Na opravdové volno se těším v červenci a srpnu, kdy je divadlo povětšinou zavřené a já mohu více pracovat z domova... bude i nějaká dovča a bude se chystat další ročník Miss Prima křivek, kde nebudu při přípravách chybět ani já... Už se těším na víkendová soustředění s novou partou. :-)

V minulém rozhovoru pro náš magazín jsi uvedla, že ke konci minulého roku chystáte v divadle premiéru muzikálu Cyrano. Je představení úspěšné? V jaké roli Tě můžeme vidět? 
Premiéra Cyrana proběhla v půlce prosince a musím říci, že návštěvnost je lepší a lepší a lidé jsou nadšení. Ono když se začne hrát nové představení, vždycky pár měsíců trvá, než se hra pořádně „chytne“ a rozkřikne se, že tenhle kousek stojí za to, a než začneme mít po dlouhá léta totálně vyprodáno i 6 měsíců dopředu, jak je tomu v případě naší skvělé Tančírny. :-) Cyrano už se, dá se říct, chytil taktéž, chodí na něj stále více a více (spokojených) diváků... Hraju v něm (a zpívám a tančím) Roxaninu chůvu a pak ještě jeptišku. :-) A moc mě to baví!

cyrano

Foto: Radovan Šubín

Na muzikál Tančírna se teď v květnu konečně dostanu také a moc se těším! Při nedávném představení se Ti podařilo shodit z jeviště Jana Révaie. Dozvěděla jsem se to od syna a snachy těsně poté, ptali se, zda se to stalo schválně, či nedopatřením...
Ona Tančírna není muzikál. Jedná se o divadelně-taneční představení, kde nepadne ani jedno mluvené slovo, dokonce se ani nezpívá a zároveň to není žádný balet. Je to naprosto originální a jedinečný žánr, a pokud člověk neuvidí Tančírnu na vlastní oči, přesně většinou nechápe, jak takové představení probíhá a jak silné může vyvolat emoce... 

Aha, tak to jsem nevěděla... No a jak to bylo s tím Janem Révaiem?
Je pravdou, že někdy v půli dubna jsem se v záchvatu vášně přehnaně rozhicovala a Honza Révai letěl při našem tanečku (kdy já hraju prostitutku a on jednoho z mých „kunšaftů“) po zádech do první řady... Chvíli jsem byla zděšená, nicméně Honza jako zkušený tanečník a herec na sobě vůbec nedal znát prvotní šok, okamžitě vylezl na jeviště a navázal na situaci... Jak jsem posléze mluvila s některými diváky, skutečně si mnoho z nich myslelo, že to do představení patří, a vůbec nepoznali nějaké naše rozpaky. Honza má moje vášnivé a nekontrolovatelné emoční výbuchy v této scéně moc rád. :-)

Miss

Foto: Petr Kurečka

Chystáš se na nějakou další roli v Divadle Radka Brzobohatého? 
Momentálně se chystám hlavně na léto. :-)

Jsi úžasně fotogenická. Tipovala bych, že už Ti jistě přišla nějaká nabídka, aby ses stala „tváří firmy“, například kosmetické? 
Předběžně jsme jednali s jednou firmou, která se zabývá výrobou šperků, o tom, že bych jim nafotila novou kolekci. Uvidíme…

Miss

Co vlastně Ty a kosmetika? Jsi typ, na který sedí klišé „Nešla bych bez nalíčení ani s košem“, nebo se líčíš pouze na jeviště či před kameru? 
Tak ono se to mění věkem. Ve 20 jsem nešla bez líčení ani do schránky a teď už se opravdu líčím pouze na jeviště, focení nebo třeba na ples či rande. :-) Jinak se nelíčím vůbec, nicméně si libuji v umělých řasách, které už nějaký ten rok nosím nepřetržitě.

Jsi tak výrazný typ, že jsem si ani nevšimla, že bych Tě někdy v civilu viděla jinou než na fotkách. Prostě vypadáš pořád stejně dobře, nakonec jsi Miss, tak musíš! No a co modeling? Existují určitě módní přehlídky nejvyššího „levelu“ pro ženy „normálních“ tvarů, ne?  
Existují, já ale raději fotomodeling. :-) Začátkem dubna jsem nafotila nádherné černobílé fotky s jedním z nejlepších českých fotografů Petrem Kurečkou, předtím to byla krásná série se skvělou Dášou Písaříkovou...

Miss

Foto: Petr Kurečka

V posledních letech mně začíná hrozně vadit, že většina butiků a firem nabízejících „šik“ oblečení svou nabídku předvádějí ve výlohách i přímo v obchodech na figurínách rozměrů Barbie. Když si potom žena, která nemá zrovna míry 90-60-90, vyhlédnutý kousek oblékne, je zklamána, jak v něm vypadá. Jak to řešíš Ty? 
Já už se svými zkušenostmi přesně vím, který typ oblečení mi nesedne a který sedne, a kde ho seženu. Myslím, že každá žena tuší, který kousek je ten pravý a který ne, a nesmyslné „barbie figuríny“ nereálných tvarů by nás neměly vůbec rozhodit. :-)

Tak díky za útěchu a radu! V jakém oblečení se cítíš nejlíp? V džínách a tričku, nebo ve společenských šatech? 
Naprosto ve všem, záleží na tom, jakou mám zrovna náladu..

Změnilo se něco za půl roku v Tvém osobním životě? Což třeba nějaký muž? Prozradíš nám to? 
Nerada bych něco předbíhala nebo zakřikla, ale věci se opravdu dávají do pohybu. :-)

Aha, tak opět tajemná… :-) Co s Tebou nadělám! Tak alespoň na závěr řekni, co bys chtěla ještě ženám-in sdělit? 
Buďte samy sebou, ať se děje, co se děje! ;-)

Miss

Foto: Petr Kurečka

Reklama